• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Konstrukty jak ogarnąć tą osadę

Tolka1345

Zwiadowca
Witam Wy zawsze znacie odpowiedz :)więc zapytam stawiam właśnie osadę Konstruktów
portal i 16 budynków po cztery różne nie dość że w kształcie i wielkości to na moją zgubę muszą się stykać po 4 różne aby działać na 250% Ci co przeszli wiedzą o co mi chodzi :) . I moje pytanie brzmi czy ma ktoś klucz jak jak to ustawić aby nie było wolnych przestrzeni i wszystkie działały na maxa, albo jakieś podpowiedzi chociaż bo miejsce zrobię aby to przestawić i poukładać ale potrzebuje podpowiedzi:D
Z góry dzięki
 

Tolka1345

Zwiadowca
Poniżej w spojlerach zamieszczam osiem planów bez portalu na osadę Konstruktów. Musisz tylko wybrać ten, który ewentualnie będzie pasował do Twojego miejsca w mieście :)
Extra dzieki wielkie
//
Kochani takie rzeczy aby poprzestawiać osade schowałam manu jedwabiu i kryształ i marmur które robią mi żywe do inwentarza zanim je schowałam miałam 506 popu jak sie ustawiłam i chciałam ponownie je postawić i okazało się że udało mi sie postawić jedwab i kryształ a na marmur brakło mi popu i to 300 a gdzie jeszcze 500 ktore miałm mocno sie zdenerwowałam
mieliście tak wiecie co sie stało
//
i taka historia doładowałam otchłań i dostałam 600 popu za cudaka rozbudowę, postawiłam mój marmur i zostało mi 1260 popu jest jakiś błąd i źle przelicz populacje jak chowasz manufaktury do schowka :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Przy usunięciu marmuru odjęło Ci bonus z Górskich Hal i złotej otchłani do pracującej populacji :)
Postaw sobie marmur 1lvl i zobacz czy odejmie Ci 20 pop czy mniej :) jak go usuniesz odejmie Ci już 20 populacji tym razem z bonusem, który otrzymałaś przy jego budowie. Im więcej populacji zainwestowałaś w rozbudowę manufaktury tym większy otrzymujesz bonus ale niestety gdy go usuniesz bądź schowasz do inwentarza to ten bonus Ci potrącają :)
 
Ostatnia edycja:

Tolka1345

Zwiadowca
Przy usunięciu marmuru odjęło Ci bonus z Górskich Hal i złotej otchłani do pracującej populacji :)
Postaw sobie marmur 1lvl i zobacz czy odejmie Ci 20 pop czy mniej :) jak go usuniesz odejmie Ci już 20 populacji tym razem z bonusem, który otrzymałaś przy jego budowie. Im więcej populacji zainwestowałaś w rozbudowę manufaktury tym większy otrzymujesz bonus ale niestety gdy go usuniesz bądź schowasz do inwentarza to ten bonus Ci potrącają :)
a tego nie wziełąm pod uwagę dzieki :)
 

Tolka1345

Zwiadowca
No słuchajcie w końcu usiadłam i poukładałam moją osadę zajęło mi to prawie trzy godziny:p ale jest działa wszystko jak trzeba:D i żeby było śmiesznie osada zajmuje o połowę mniej miejsca wiec jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE:):):):):)
 
Do góry