• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

kopalnia granitu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1426
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1426

Guest
czy jak ukoncze 5 rozdzial KRASNOLUDY to potrzebna mi bedzie kopalnia granitu i odlewnia miedzi?czy jest zbedna.i do ktorego lv je ulepszac najlepiej??
 

DeletedUser1088

Guest
jak skończysz krasnoludy to możesz wyburzać
pamiętaj, że granit i miedź potrzebna jest do krasnoludowej drogi ,więc powinieneś mieć oszczędzone tyle granitu i miedzi, ile dróg chcesz wybudować.
Poziomy budynków do jakich budować (podnosić) są zależne od ilości miejsca jakie chcesz/możesz przeznaczyć na kopalnie i odlewnie. Jeśli masz dużo miejsca to niskie poziomy starczą jeśli mało miejsca to wysokie (max poziomy)
portal musisz podnieść na max inaczej nie skończysz krasnali;)
 

Deleted User - 172852

Guest
Portal i manufaktury krasnoludzkie mają max 4 lvl :)
To tak dla uzupełnienia wiadomości :)
 

DeletedUser988

Guest
Warto też wspomnieć, że jeżeli robisz zadania (te bez możliwości odrzucenia) to dobrze jest je skończyć nim usuniesz budynki ras. Często pojawiają się tam zadania związane z produkcją właśnie w tych budynkach.
 

DeletedUser1706

Guest
Jak pozbyć się granitu? Mam wypełniony granitem portal, drzewko zrobione (została jedna technologia, ale bez wydawania granitu) i mam zadanie "Zyskaj 8000 granitu". W jaki sposób???
 

jakub357

Łucznik
Może ulepsz jakąś Kopalnie Granitu, lub Odlewnie Miedzi - to kosztuje granit, a więc zwolni miejsce na wydobycie go.
Twój przypadek jest tym, o którym pisał tutaj DakuRedi :D
 

DeletedUser1706

Guest
Dzięki, nie wpadłam na budowę dróg ano rozbudowę Odlewni :D
 

DeletedUser1591

Guest
a czy przypadkiem "zdobądź 8000 granitu" nie jest zadaniem do odrzucenia? ono się w kółko pojawiało, jeśli się odrzucało zadania... więc nie musisz się przejmować, tylko kliknij "odrzuć" :D
 
Do góry