• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

krisG4

  • Rozpoczynający wątek krisG4
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich,

mam na imię Krzysiek, lat dopiero 30... obecnie mieszkam w mieście Łodzi, gdzie jak Adaś Miałczyński mówi, chodzenie nawet psom szkodzi :)
 

DeletedUser13

Guest
Witaj w społeczności Elvenar ;)
Standardowo - w co grasz/grałeś?
Lubisz żelki?
 

DeletedUser68

Guest
Witaj :)
jak miło że nie ze Śląska i mam nadzieję że i żelki lubisz :D:p
 

DeletedUser

Guest
W co gram? Obecnie z przerwami w FOE ( w rankingu 208, były czasy i w top 100), bez większych sukcesów w WoT'a (dwa czołgi tier 10). Krótka i bardzo degradująca mój spokój:mad: przygoda z Age of War. I to chyba na tyle... A zaraz jeszcze bym zapomniał, epizod z Sim City, po którym stwierdziłem, że i have better life o_O.

co do żelków:
106833.jpg


świat by bez nich nie istniał:D
 

DeletedUser13

Guest
Dobra, teraz coś o avie... ") Zdjęcie z imprezy czy fejk?:)
 

DeletedUser

Guest
Zważywszy na fakt ich moja praca ma charakter publiczny i moja osoba reprezentuje firmę, w której pracuję, więc póki co zostaje fake. Zbyt dużo nadużyć wizerunku jest w internecie i trzeba dbać o włąsną d... ;)

Poza tym lubię kontrolować sytuację :rolleyes:
 

DeletedUser145

Guest
A jednak nie na 'moim' :) Skojarzyłam Cię z kimś, ale się pomyliłam :)
 

DeletedUser

Guest
grałem jeszcze na D i E ale jak akcje z pushem i banowaniem się zaczeły odpuściłem sobie....
 

DeletedUser145

Guest
Nie dziwie Ci się, ja sama byłam bliska zrezygnowania z gry po banie :)
 

DeletedUser

Guest
FoE ciągnę przez sentyment, ale na chwilę obecną wieje tam już nudą :( Elvenar to powiew świerzości i póki co fajnie się gra. Aby tylko wszyscy sąsiedzi chcieli motywować o_O
 

DeletedUser145

Guest
To fakt, po 3 latach gry już się trochę nudzę. Ale poznani ludzie mnie tam trzymają :)
Ehhh z ta motywacją będzie chyba ciężko ;)
 

DeletedUser

Guest
Póki co, obserwując swoich sąsiadów, mam wokół siebie bardzo mało aktywnych graczy :( Na dobrą sprawę tylko z Macedor91 wspieramy się nawzajem... Także krucho... Elvenar póki co jest bardzo słabo reklamowana. Na FoE trafiłem przez przypadek oglądając Discovery... Spece od marketingu muszą zakasać rękawy o_O
 

DeletedUser145

Guest
U mnie chyba jak na razie wszyscy sąsiedzi są nieaktywni... :/ Może dalej coś się ruszy. Najgorzej będzie z handlem.
 
Do góry