• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Kult Feniksa: Jajo, Pisklę, oba, żaden?

Co wybrać?

  • 1

    Głosy: 0 0,0%
  • 2

    Głosy: 0 0,0%
  • 3

    Głosy: 1 100,0%

  • W sumie głosujących
    1
  • Głosowanie zakończone .

Serengeti

Szef kuchni
Serengeti, Ty masz miasto na S1 (serwer 1), czyli na Arendyl.
Propozycja Poziomka dotyczy S3. Musiałabyś tam zakładać kolejne miasto, co chyba nie jest teraz najlepszym pomysłem.

A one są jakoś zależne od siebie, te miasta na różnych światach?
W sensie, że jakoś zużywam zasoby rozwojowe obecnego miasta, gdy zdecyduję się założyć drugie?

Serengeti, próbująca rozkminić wiadomość "to nie jest teraz najlepszym pomysłem"
 

Poziomek

Rycerz
osobne masz surowce ale wspolna walute czyli diamenty . Jesli wydasz je na swiecie 1 - to oznacza ze bedziesz na swiecie 3 miec ich mniej. Ale pozniej posiadanie 2-3 swiatow ma swoje plusy - bo mozesz zdobywac wlasnie owa walute z tamtych swiatow i wykorzystac na glownym swoim.
aha jeszcze troche rzeczy o ktorych moze nie wiesz- za potwierdzenie maila jesli nie robilas - wpada chyba 50 diamencikow.
teraz na maila powinnas dostac informacje i darmowe 100 jajek - warto zerkac co jakis czas maila bo IG co jakis czas cos potrafi wyslac
 

Nusion

Kapłan
osobne masz surowce ale wspolna walute czyli diamanty . Jesli wydasz je na swiecie 1 - to oznacza ze bedziesz na swiecie 3 miec ich mniej. Ale pozniej posiadanie 2-3 swiatow ma swoje plusy - bo mozesz zdobywac wlasnie owa walute z tamtych swiatow i wykorzystac na glownym swoim.

Dokładnie tak, ale nie wiem, czy dość jasne dla nowej koleżanki :)
W uproszczeniu: najlepiej, jak teraz będziesz grać tym miastem, które masz, na razie skup się na rozwoju i ogólnie na grze.
Potem, jak już będziesz miała większą wiedzę o grze można zrobić fajny użytek z miast na innych światach. Ale na to jeszcze dla Ciebie nie czas :) Dlatego lepiej na razie nie zakładać miast na innych światach (serwerach)
 

Serengeti

Szef kuchni
Dokładnie tak, ale nie wiem, czy dość jasne dla nowej koleżanki :)
W uproszczeniu: najlepiej, jak teraz będziesz grać tym miastem, które masz, na razie skup się na rozwoju i ogólnie na grze.

Dość jasne, dziękuję :)

Serengeti, której się różne rzeczy wydają jasne
//
aha jeszcze troche rzeczy o ktorych moze nie wiesz- za potwierdzenie maila jesli nie robilas - wpada chyba 50 diamencikow.
teraz na maila powinnas dostac informacje i darmowe 100 jajek - warto zerkac co jakis czas maila bo IG co jakis czas cos potrafi wyslac

Dzięki za info, bo to taki śmietkowy mail, którego używam do spamu reklamowego ;)
Będę więc częściej sprawdzać :)

Serengeti, coraz lepiej poinformowana

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Serengeti

Szef kuchni
Domykając wątek, decyzje i zmiany:
- odpuszczam sobie stawianie Feniksów, dopóki nie będę miała większego miasta i lepszej wiedzy o tym, czego potrzebuję
- zbieram w evencie to, co mi na luziku samo w ręce wpadnie, bez napinki i specjalnego starania się
- szukam jajek po krzakach (w mailu nie dostałam)
- odżałowałam zmarnowane punkty w rozpoczętym turnieju (z bólem serca, ale też z nadzieją na dobrą zmianę)
- przeniosłam się do nowego Bractwa, gdzie od razu dostałam mnóstwo informacji i wsparcie (pozdrawiam kolegów, którzy mnie tak życzliwie zaprosili :) )

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i wyczerpujące odpowiedzi :)
Zadałam pytanie o Jajko Feniksa, a zupełnie zmieniliście mi spojrzenie na to jak funkcjonować w grze.
Drobne wskazówki ułatwiające życie też nie były bez znaczenia.

Kapłani Enara posadzili dla Was Puszczę Białowieską :)
Serengeti, napełniona wdzięcznością
 

Serengeti

Szef kuchni
Odgrzewam wątek, bo dzisiaj właśnie stuknął mi roczek w Elvenarze i jakoś mnie wzięło na wspominki :)
Dużo się zmieniło przez ten czas (na pewno poziom mojej ignorancji nieco zmalał ;) i nie zadaję już tylu dziwnych pytań :p ), ale chciałam Wam wszystkim powiedzieć, że jedno się przez ten czas nie zmieniło - na tym forum jest superfajna ekipa bardzo pomocnych ludzi :D
Dziękuję wszystkim za dyskusje, rozkminki, mądre rady i wspólne wygłupy, jesteście THE BEST :diamond::diamond::diamond::diamond::diamond:
 

Charlene

Szef kuchni
Odgrzewam wątek, bo dzisiaj właśnie stuknął mi roczek w Elvenarze i jakoś mnie wzięło na wspominki :)
Dużo się zmieniło przez ten czas (na pewno poziom mojej ignorancji nieco zmalał ;) i nie zadaję już tylu dziwnych pytań :p ), ale chciałam Wam wszystkim powiedzieć, że jedno się przez ten czas nie zmieniło - na tym forum jest superfajna ekipa bardzo pomocnych ludzi :D
Dziękuję wszystkim za dyskusje, rozkminki, mądre rady i wspólne wygłupy, jesteście THE BEST :diamond::diamond::diamond::diamond::diamond:
Serio to już rok?!o_O Ja nie wiem kiedy to zleciało... Hehe ja do tej pory kocham Twój styl pisania <3 zawsze rzucisz jakimś genialnym tekstem :)))) Przypomniała mi się Twoja fascynacja grą i jej różne etapy :D Bądź jak najdłużej z nami :cool::diamond:
 

Serengeti

Szef kuchni
Serio to już rok?!o_O Ja nie wiem kiedy to zleciało... Hehe ja do tej pory kocham Twój styl pisania <3 zawsze rzucisz jakimś genialnym tekstem :)))) Przypomniała mi się Twoja fascynacja grą i jej różne etapy :D Bądź jak najdłużej z nami :cool::diamond:

Ojej, dziękuję bardzo :D Miło mi to słyszeć <3

Też jestem w szoku, że to już rok i jeszcze mi się nie znudziło ;)
Nadal ta gra mnie wciąga, bo cały czas coś się dzieje, jak nie event, to tajemnicze zmiany, o których nikt nic nie wie, albo naparzanki na forum ;) a grafika jest po prostu pięęęęknaaaa :D
Czasem sobie włączam animację i po prostu patrzę jak miasto żyje :)
#frakcja_estetyczna
 
Do góry