• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Lamiiaa

Lamiiaa

Zwiadowca
Witam wszystkich serdecznie :) Pozdrowienia z Katowic. Powoli ogarniam. Dotychczas szalałam na FoE
Gośka :)
 

DeletedUser68

Guest
Witaj :)
a ja widzę swoją imienniczkę :D:p
Tym bardziej serdecznie witam Gosiu :)
Gosia
 

Lamiiaa

Zwiadowca
:)) Witajce. wczoraj czytałam trochę forum, zwłaszcza lament Noremi na brak sąsiadów... próbowałam Was znaleźć na mapie.. ale ja to chyba jestem na końcu końca.. bo jakieś 5 osad w lewo i 3 do góry brak sąsiadów :( chyba muszę lecieć po skosie w prawy róg by znaleźć cywilizację :)


ps... no i focia nie chce się załadować
 

DeletedUser14

Guest
To musisz wieeele razy próbować ustawić avatar, niestety ale to chyba błąd i dopiero po wielu próbach może zaskoczyć :p

A sąsiadów znajdziesz, a jak nie - to za niedługo mają być gildie, więc spokojnie ;)
 

DeletedUser68

Guest
mapa szybciutko Ci się zapełni. Ja zaczęłam grać tydzień temu i też tak samo miałam i zaczynałam jako coś chyba koło 4,500 , a teraz moi nie grający sąsiedzi mają pozycje ponad 10 tys :)
 

DeletedUser71

Guest
Witaj ;)
Dokładnie tak jak Noremi napisała mapa się strasznie szybko zapełnia, ja zaczynając też się obawiałam że będę musiała po skosie do góry lecieć :p
 

DeletedUser13

Guest
A widziałaś takie coś? :D
3RO0Ko1.jpg
 

Lamiiaa

Zwiadowca
:p musiałam przegapić to logowanie :p ale jak pamiętam to przy zakładaniu konta na Elvenar jednym z pytań było, czy lubię żelki :rolleyes:
 
Do góry