• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Lepsze "wyważenie" nagród za inwestycje PW w ANTYCZNE CUDA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser335
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser335

Guest
Witam, zmianą jaką proponuję jest zwiększenie ilości miejsc "premiowanych" nagrodą w postaci RELIKTU oraz zwiększenie ilości zwrotu PW (punktów wiedzy) za inwestycję w ANTYCZNE CUDA .
Jeżeli dobrze zrozumiałem intencję utworzenia i wprowadzenia do gry ANTYCZNYCH CUDÓW.. mają one na celu WZBOGACIĆ INTERAKCJĘ głównie między członkami Bractwa i sąsiadami... więc uważam iź aby ta INTERAKCJA była zadowalającą zmianą dla ogółu należy podwyższyć wartość zwrotu i ilość miejsc z nagrodą w postaci RELIKTU dla inwestujących w nią graczy...
na przykładzie Antycznego Cudu- Klasztor Sztuk Walk:
- budowa z 3lvl-u na 4-ty wymaga inwestycji 320PW!
- miejsca premiowane uzyskaniem RELIKTÓW są TYLKO 3! (moja propozycja to minimum 5)
- zwrot PW (z wszystkich premiowanych miejsc)-jako nagrody za inwestycję to 40PW! (moja propozycja to zwiększenie tej kwoty zwrotu przynajmniej do 25% całkowitego wkładu PW potrzebnego do rozbudowy czyli do 80PW (łącznie wszystkie miejsca ze zwrotem)
Obecnie INWESTOWANIE w ANTYCZNE CUDA jest MAŁO ATRAKCYJNE i przy OBECNYCH ZWROTACH za inwestowane PW trudno znaleźć chętnych na INTERAKCJE w Bractwie... nie wspominając już o sąsiadach...
Proszę o rozpatrzenie tej poprawki do Antycznych Cudów które po jej zastosowaniu faktycznie mogą być w niej INNOWACJĄ a nie bublem...
Dziękuję

PS:. podane propozycje poprawek w przykładzie odnoszą się do konkretnego CUDU na konkretnym poziomie rozbudowy i adekwatnie powinny być mniejsze na niższym i większe na wyższym poziomie rozbudowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry