• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

letnie przesilenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1096
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1096

Guest
Mozilla Firefox 48.0.1
Winyandor
w pomocy pisze o 2 liniach zadań natomiast od 2 dni mam tylko jedną. kupowałem skrzynie 3 poziomu i doszłem 90/200 drugiej nagrody . na zadania z tej jednej lini czekam do ich aktywacji. pytanie brzmi : czy jedna z lini zadań znika czy to błąd ?
 

DeletedUser80

Guest
obie linie to po 21 zadań
z tym, że jedna raz dziennie a drugą można skończyć nawet po kilku dniach
Nie będzie więcej zadań, skończyłaś 21
 

Capricorn

Wędrowiec
podłączam się do tematu bo też mam problem z zadaniem eventowym. Do rozbudowy mam 5 budynków. Mimo podnoszenia kilku budynków zaliczyło mi tylko 1 . Napisałam do supportu i oto co mi odpowiedzieli:
"dziękuję za kontakt z obsługą gry.
Po przyjęciu zadania zostały rozbudowane 3 budynki do poziomu 6 lub wyższego. Niestety nie mamy możliwości częściowego zaliczania zadań, więc proszę zgłosić się do nas po jego całkowitym wykonaniu - wówczas zaliczymy zadanie ręcznie. Za niedogodności przepraszamy."

Próbowałam po tej odpowiedzi podnosić różne (warsztaty , rezydencje , manufaktury) i nic. Niby jakim cudem mam całkowicie skończyć zadanie - żeby zaliczono mi je ręcznie, skoro żadna rozbudowa nie jest uznawana? No i po co mają mi coś zaliczać ręcznie skoro sama bym już to wykonała?. Nie ogarniam tej odpowiedzi. Może ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?
 

DeletedUser772

Guest
podłączam się do tematu bo też mam problem z zadaniem eventowym. Do rozbudowy mam 5 budynków. Mimo podnoszenia kilku budynków zaliczyło mi tylko 1 . Napisałam do supportu i oto co mi odpowiedzieli:
"dziękuję za kontakt z obsługą gry.
Po przyjęciu zadania zostały rozbudowane 3 budynki do poziomu 6 lub wyższego. Niestety nie mamy możliwości częściowego zaliczania zadań, więc proszę zgłosić się do nas po jego całkowitym wykonaniu - wówczas zaliczymy zadanie ręcznie. Za niedogodności przepraszamy."

Próbowałam po tej odpowiedzi podnosić różne (warsztaty , rezydencje , manufaktury) i nic. Niby jakim cudem mam całkowicie skończyć zadanie - żeby zaliczono mi je ręcznie, skoro żadna rozbudowa nie jest uznawana? No i po co mają mi coś zaliczać ręcznie skoro sama bym już to wykonała?. Nie ogarniam tej odpowiedzi. Może ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Od miesięcy jest problem z zadaniem rozbudowywania budynków, bo po prostu nie zalicza tego. Skoro napisali ci, że rozbudowałaś dopiero trzy budynki na 5, to jak dobudowałaś już co najmniej brakujące 2 napisz do nich ponowni i tym razem ci zaliczą. Ręcznie, bo automat gry tego nie ogarnia :) Stwierdzenie "po całkowitym wykonaniu" to po prostu w sensie "jak zrobisz wszystko czego zadanie chce nawet jeśli nie zalicza".
 

DeletedUser80

Guest
Mimo podnoszenia kilku budynków zaliczyło mi tylko 1
Wnioskując z odpowiedzi supportu te kilka to było 4 budynki a nie 5.
Po tej odpowiedzi trzeba było kurcgalopkiem podnieść piąty i ponownie zgłosić się do supportu.
 
Do góry