• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Liczebność

Status
Zamknięty.

DeletedUser727

Guest
Czym jest i co powoduje liczebność w przeglądzie jednostki? Po udzieleniu pewnej odpowiedzi proszę o zamknięcie tematu.
 

DeletedUser

Guest
Liczebność to coś w stylu "wagi" jednostki. Przekłada się ona na to ile zajmuje jednostka w limicie. Tym samym im większa liczebność, tym mniej można jej posiadać w oddziale, bo wielkość oddziałów w walce oraz wielkość oddziału szkoleniowego są ograniczone.
 

DeletedUser363

Guest
Im wyższa liczebność tym mniej jednostek danego typu zmieści się w jednym polu szkoleniowym lub jednym oddziale. Aby obliczyć liczbę jednostek (rzeczywistą) musisz łączna liczbę podzielić przez liczebność danej jednostki. Na przykład w moim przypadku aktualnie jednocześnie mogę szkolić 114 tancerzy, 19 golemów, 28 czarodziejek i tak dalej.
 

DeletedUser727

Guest
Liczebność to coś w stylu "wagi" jednostki. Przekłada się ona na to ile zajmuje jednostka w limicie. Tym samym im większa liczebność, tym mniej można jej posiadać w oddziale, bo wielkość oddziałów w walce oraz wielkość oddziału szkoleniowego są ograniczone.
Dziękuję za pomoc. Dowiedziałem się już od "siostry" z Bractwa :D. Byłem na Wiki, ale myślałem, że tam nie ma [to była waga]. Proszę o zamknięcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry