• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Likwidacja rejestracji do forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1445
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za likwidacja dodatkowej rejestracji do forum

  • Jestem na nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser1445

Guest
Proponuje udostepnic forum dla wszystkich użytkownikow Elvenar bez dodatkowe rejestracji.
Logowanie do gry i forum jednoczesnie.
Z jakiegos niejasnego powodu gracze , ktorzy chca sie w tej chwili zarejestrowac otrzymuja informacje,
ze '' taki gracz'' nie istnieje.
Nie mogą brac czynnego udzialu w innych ankietach, głosowaniach, wypowiadac sie.
Łatwiejszy dostep do forum, to wiecej naszych wypowiedzi i lepszy kontakt z innymi graczymi.
 

DeletedUser1088

Guest
pamiętam, że miałem ten sam problem
pisałem do supportu i wytłumaczyli mi krok po kroku jak stworzyć konto
 

DeletedUser1445

Guest
dobrze ze akurat nie bylo aktualizacji, to mieli czas :p:p:p, bardzo duzo ludzi ma z tym problem, nie wiadomo czemu
 

artur87

Rycerz
Najczęściej powodem braku możliwości rejestracji na forum jest niepotwierdzony adres e-mail, na który zostało założone konto w Elvenar. Nowy e-mail z linkiem potwierdzającym można do siebie wysłać korzystając z narzędzia dostępnego na tej stronie: https://pl.elvenar.com/web/register/resend-validation E-mail ten może trafić do folderu spam. Po potwierdzeniu adresu e-mail rejestracja na forum powinna przebiec prawidłowo. Oczywiście należy również sprawdzić, czy nie popełniło się literówki.
 

Deleted User - 172852

Guest
Pamiętam, że też miałam problem z zarejestrowaniem się na forum gry. Bez supportu się nie obeszło :)
Jestem na tak za pomysłem autora wątku :) Tym bardziej, że w chwili obecnej można do forum dostać się bezpośrednio z poziomu gry, co niejako potwierdza tożsamość danego gracza :)
 
Do góry