• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Lista cudów antycznych, w których zainwestowaliśmy swoje punkty

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 848947043
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz dodanie do gry zakładki z listą cudów antycznych, w które zainwestowałe(a)ś?

  • TAK

    Głosy: 22 91,7%
  • NIE

    Głosy: 2 8,3%

  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .

Deleted User - 848947043

Guest
Sądzę, że w grze przydałaby się zakładka/przycisk z listą cudów antycznych, w których zainwestowaliśmy swoje punkty.

Taka lista umożliwiłaby lepsze zarządzanie naszymi punktami i planowanie naszych cudów (runy!). Aktualnie po zainwestowaniu, o ile o tym zapomnimy, co najwyżej - jeśli znajdziemy się w czołówce inwestorów danego cudu, gra przypomni nam o tym na zamknięcie danego poziomu, informując, ile punktów zdobyliśmy.

Od strony informatycznej taka lista wydaje się być prosta do zrobienia. Co więcej, mogłaby wyglądać podobnie do tego, jak analogiczna lista pereł architektury, w które zainwestował gracz, dostępna w innym produkcie Innogames - FoE.

Propozycja w jakiejś wersji musiała być już kiedyś zgłaszana, bo w wątku "Zajrzyj przed zgłoszeniem pomysłu" w X 2017 r. jakiś dawny Admin (obecnie konto już ma nazwę deleted) zaklasyfikował te propozycje w kategorii "Świetny pomysł", z opisem "pracujemy nad tym".

A co Wy o tym myślicie?
 

Poziomek

Rycerz
- dodalbym takze- co sprawdzilem bylo daaawno temu zgloszone.
powiadomienie o tym ze ktos (kto)komu dalismy PW skonczyl badac swoj cud - bo teraz wyskakuje tylko info ze dostalismy zwrot czesci PW
a takze
powiadomienie o tym ze KTOS zainwestowal w nasz cud.
Byloby to kompleksowe rozwiazanie - ale mowie w 2019 i wczesniej bylo zglaszane ale wciaz nie ma.
 

Lanariko

Szef kuchni
średnio mi się podoba pomysł jeśli mam być szczera...
Inwestowanie w cuda w moim bractwie jest zorganizowane na zasadach Rynku Skrzynek. Run szukaliśmy chyba tylko raz - jak przyszła do nas dziewczyna na 1 rozdziale i potrzebowała na pierwsze koło w otchłani zaraz po jej odkryciu...
Nikt nie musi pamiętać ani spisywać w co zainwestował bo PW zwracają się w ciągu tego samego dnia (jeśli nie godziny)
A osobiście dość mocno denerwują mnie "łazęgi cudowe" które wkładają mi jakieś pw z kosmosu w cuda. A obawiam się ze takie ułatwienie tylko zwiększy ich ilość. Nie wszyscy gracze są zadowoleni z przypadkowych PW w swoich cudach.
Osobiście uważam że byłby zaśmiecający gadżet, bez bez którego spokojnie można się obejść w grze.

Edit:
O wiele bardziej przydatna byłaby zmiana w liście własnych cudów, tak żeby już w menu był widoczny ich poziom (bez potrzeby wchodzenia w cud) oraz jak to juz było tu wspominane - dodanie do zawiadomienia informacji z czyjego cudu dostało się zwrot.
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
Ja tylko w kwesti wyjasnienia: Np zalezy mi na jakims konkretnym cudzie NP Sankturium Klasztor Walki (kawalku runy do niego) - wiec najpierw sprawdzam swoje bractwo czy ktos ma ustawione jako priorytet (bo jesli nie to Wlasciciel moze je rozwinac za tydzien 2 lub 3 tygodnie) i moje punkty sa zainwestowane ale leza x czasu bezczynnie. Jesli nikt nie ma jako priorytet szukam w poblizu swojego miasta AKTYWNEJ osoby i patrze czy moze ona to rozwija . Dodatkowo nie ukrywajmy osoby dosc dobrze rozwiniete i jeszcze jak sa w dobrze zorganizowanych bractwach to wbicie cudu idzie im szybko - dlatego ja jak to ktos okreslil łazega' moge sie komus dorzucic .
A osobiście dość mocno denerwują mnie "łazęgi cudowe" które wkładają mi jakieś pw z kosmosu w cuda. A obawiam się ze takie ułatwienie tylko zwiększy ich ilość. Nie wszyscy gracze są zadowoleni z przypadkowych PW w swoich cudach.
W czym to Wam przeszkadza? Chyba powinnas sie cieszyc ze ktos wrzucil ci PW i przyspieszyl proces.

Tak chodzi mi o informacje kto ukonczyl ten Cud/od Kogo dostalismy ten zwrot. Jako ze mamy eventy, jest iglica turniej - wiec Niektorzy maja nadmiar, tak nadmiar Antycznych - i je rozdaja w Bractwie i nie tylko wybierajac to na czym im zalezy. I zawsze jest szansa ze pozniej osoba obdarowana od nas np 40 punktami - odwdzieczy sie tym samym, ale w mniejszej ilosci
 

Deleted User - 848947043

Guest
średnio mi się podoba pomysł jeśli mam być szczera...
Inwestowanie w cuda w moim bractwie jest zorganizowane na zasadach Rynku Skrzynek. Run szukaliśmy chyba tylko raz - jak przyszła do nas dziewczyna na 1 rozdziale i potrzebowała na pierwsze koło w otchłani zaraz po jej odkryciu...
Nikt nie musi pamiętać ani spisywać w co zainwestował bo PW zwracają się w ciągu tego samego dnia (jeśli nie godziny)
A osobiście dość mocno denerwują mnie "łazęgi cudowe" które wkładają mi jakieś pw z kosmosu w cuda. A obawiam się ze takie ułatwienie tylko zwiększy ich ilość. Nie wszyscy gracze są zadowoleni z przypadkowych PW w swoich cudach.
Osobiście uważam że byłby zaśmiecający gadżet, bez bez którego spokojnie można się obejść w grze.

Edit:
O wiele bardziej przydatna byłaby zmiana w liście własnych cudów, tak żeby już w menu był widoczny ich poziom (bez potrzeby wchodzenia w cud) oraz jak to juz było tu wspominane - dodanie do zawiadomienia informacji z czyjego cudu dostało się zwrot.


Dziękuję za wyjaśnienie - ale przykro mi, tutaj się z Tobą trudno mi zgodzić, że to "niepotrzebny gadżet".

Problem, który zgłaszasz, dałby się rozwiązać przez wprowadzenie opcji zablokowania wprowadzania PW do cudu dla osób spoza bractwa, którą można by było włączyć. Być może użycie takiej opcji powinno wyłączać - na zasadzie sprawiedliwości - możliwość wprowadzania własnych PW do cudów poza swoim bractwem. Ale ja tej propozycji nie zgłaszam, bo w ogóle przedstawiony przez Ciebie problem w ogóle uważam (sorry!) za nieco wydumany i wynikający z wprowadzenia przez Wasze bractwo pewnej strategii, która jednak jest własnym wyborem, a nie wynika z praw gry. I trochę byłoby niedobrze, gdyby grę układać pod kątem tego, jak się proponowane usprawnienia gry mają do Waszej strategii - utrudniają ją, czy ułatwiają...
W przeciwieństwie do tego - pomysł zgłoszony przeze mnie ponownie (bo już był zgłaszany, zanim zacząłem w to grać) obiektywnie ułatwia grę wszystkim użytkownikom.

A co do tego, co uważasz za "o wiele bardziej przydatne" - poziom pokazany na liście cudów - to znacznie drobniejsza zmiana, o znacznie mniejszych skutkach - ale jak najbardziej pozytywna - jeśli zgłosisz to jako pomysł, na pewno zagłosuję na "TAK".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Mi osobiście taka zakładka o ile nie była by pomocna to też nie była by szkodliwa :) Więc jeżeli mi nie szkodzi a może komuś w czymś pomóc to jestem na tak :)
A osobiście dość mocno denerwują mnie "łazęgi cudowe" które wkładają mi jakieś pw z kosmosu w cuda. A obawiam się ze takie ułatwienie tylko zwiększy ich ilość. Nie wszyscy gracze są zadowoleni z przypadkowych PW w swoich cudach.
@Lanariko każde PW od "łazęgi cudowego" przy prężnie działającym RS skutkuje tylko tym, że sama masz mniej PW do uzupełnienia w cudzie a natomiast:
Problem, który zgłaszasz, dałby się rozwiązać przez wprowadzenie opcji zablokowania wprowadzania PW do cudu dla osób spoza bractwa, którą można by było włączyć.
Wprowadzenie takiej blokady to więcej PW do zasilenia w PW własnego cudu dlatego w moim odczuciu im więcej takich "łazęg" tym dla nas lepiej :) Wiem, że wsady po 1-3PW niektórych graczy irytują :) Ja osobiście jestem zadowolony gdy widzę takie wrzutki w swoich cudach :D W takich sytuacjach "łazęga" odchodzi z mojego cudu lżejszy o ilość PW, którą chciał z zyskiem u mnie zainwestować :)
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
A osobiście dość mocno denerwują mnie "łazęgi cudowe" które wkładają mi jakieś pw z kosmosu w cuda. A obawiam się ze takie ułatwienie tylko zwiększy ich ilość. Nie wszyscy gracze są zadowoleni z przypadkowych PW w swoich cudach.
@Lanariko, "zapomniał wół, jak cielęciem był"?
Oczywiście, są tacy, którzy próbują coś tam ugrać, wrzucając 1-2 PW i licząc na kokosy, ale w obecnych realiach, to oni są chyba częściej "dawcami" niż "biorcami" PW.
Wiem, że wsady po 1-3PW niektórych graczy irytują :) Ja osobiście jestem zadowolony gdy widzę takie wrzutki w swoich cudach :D W takich sytuacjach "łazęga" odchodzi z mojego cudu lżejszy o ilość PW, którą chciał z zyskiem u mnie zainwestować
Dokładnie. Jeśli ktoś faktycznie stosuje rynek skrzynek, to takie dodatkowe punkty nie są mu w stanie zaszkodzić, a najczęściej wręcz przeciwnie.
Natomiast często (przynajmniej ja tak miałem), musiałem wrzucać PW w cudze antyki, żeby po prostu zdobyć runy - cuda, które się pojawiały na wyższych poziomach, nie były od razu tak powszechne, a jak się u siebie w bractwie jest w czołówce, to nie ma od kogo run zdobyć, trzeba ich szukać wokoło. Oczywiście, jak ktoś potrzebuje run, to nie wrzuca 1 PW.
 
Do góry