• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mam problema...

general777

Wędrowiec
Na s3 nie mogę wejść do swojego miasta. Pasek ładowania gry dochodzi do 27/30 i na tym koniec. Na s2 wchodzę w swoje miasto bez problemu. Co z tym zrobić?
 

Serengeti

Szef kuchni
Na ekranie logowania w prawym dolnym rogu jest taka ikonka z żółtym znakiem zapytania, to przekierowanie do Supportu gry.
Napisz do nich, powinni być w stanie pomóc :)
 

Gargamel2

Wędrowiec
Cześć. U mnie też się to zdarza bardzo często. Musiałam otworzyć nową przeglądarkę. Napisz do Supportu gry ,pomogą, wiem to z autopsji.Pozdrawiam
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja korzystam z chrome i firefoxa , a odkąd mam windows10 a ostatnio windows11 to też z edge i tylko ze 3 razy mi się zawieszała gra - za każdym razem któraś z przeglądarek działała dobrze
Oczywiście gram tylko na komputerze i laptopie - na mobilnej wersji nie mam szans z powodów sprzętowych
 

skrybik

Rozbójnik
Czasami jak wchodzę na przeglądarce też to się pojawia, najczęściej kilka razy odświeżam steonę i czekam, ew. Cofam się do wybierania świata i od nowa, zazwyczaj pomaga
 
Do góry