• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mechanika kolejnego dużego eventu - jaka będzie i jaka powinna być?

Jaka będzie mechanika kolejnego dużego eventu w 2019?

  • Stara jak w eventach z 2018 (2 zestawy do wyboru, dobre nagrody dzienne)

    Głosy: 3 100,0%
  • Nowa na wyłudzenie kasy jak w Karnawale 2019 (1 super zestaw VIP, brak dobrych nagród daily)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Proszę o usunięcie tematu, to forum jest tak stronnicze i wredne że nie ma sensu tu dyskutować o niczym.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
@Koval92
1) To nie jest ankieta tylko zgadywanka - chcesz poznać opinie graczy czy szukasz jasnowidzów, którzy przewidzą mechanikę kolejnego eventu ? Skąd głosujący mają to wiedzieć ? A jak będzie jeszcze inna to co ? Wtedy nie ma prawidłowej odpowiedzi
2) Odpowiedzi w tym czymś, cokolwiek by to nie było, są żałosne

Oddaję swój głos na opcję "należy usunąć ten wątek"
 

DeletedUser

Guest
A jeszcze we wcześniejszych ewentach zasadą było "nie płacisz nie masz nagrody głównej" więc ten tego nie sięgałbym do historii gry. Co do reszty nic dodać nic ująć od przedmówców
 

Tajniakos

Paladyn
@Koval92 Nie wiem po czym takie pomysły Ci do głowy przychodzą ale bierz połowę ;)
Forum samo w sobie nie jest ani stronnicze ani wredne no chyba, że masz na myśli nas wszystkich tutaj się wypowiadających. My wyrażamy tylko swoje zdanie a to że jest zgoła odmienne od Twojego nie czyni nas od razu wrednymi ;). Dla Twojej ciekawości napisze , że ani diamenta nie wydałem w ivencie karnawałowym i udało mi sie zdobyć studnię a Ty się szarpiesz z nową teorią spiskową z wyłudzeniem kasy w tle... ban na fb jak widać nie za wiele Ciebie nauczył ;)
 

visit0r

Paladyn
@Koval92 Nie wiem po czym takie pomysły Ci do głowy przychodzą ale bierz połowę ;)
Forum samo w sobie nie jest ani stronnicze ani wredne no chyba, że masz na myśli nas wszystkich tutaj się wypowiadających. My wyrażamy tylko swoje zdanie a to że jest zgoła odmienne od Twojego nie czyni nas od razu wrednymi ;). Dla Twojej ciekawości napisze , że ani diamenta nie wydałem w ivencie karnawałowym i udało mi sie zdobyć studnię a Ty się szarpiesz z nową teorią spiskową z wyłudzeniem kasy w tle... ban na fb jak widać nie za wiele Ciebie nauczył ;)
następnym krokiem jest ban na forum?
 
Status
Zamknięty.
Do góry