• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Mistrzowie turnieju

Czy potrzebna jest nowa ikonka do podkreślenia stopniowania osiągnięć danego bractwa w turnieju

  • Nie, nie ma potrzeby tworzenia nowych ikonek

    Głosy: 6 16,2%
  • Tak. To miły akcent, który może być też pomocny przy ocenie/poszukiwaniu bractwa

    Głosy: 31 83,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Konstrukcja bez znaczenia

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    37

kikimora

Rozbójnik
W sumie to raczej wniosek formalny niż propozycja, ale gdzies te literki trza było zostawić i padło, że tutaj.

Rozchodzi mi się o ikonkę vel trofeum (jak zwał tak zwał) "mistrzowie turnieju"
. Dzisiaj jest przyznawana jak bractwo osiągnie 10 skrzyń w turnieju. Idea zacna, ale jednak 10 skrzyń w turnieju to nie jest szczyt osiągnięć i tak z tego mistrzostwa to mi raczej wychodzi miczostwo tylko.... Chyba nie o to chodzi... Albo przynajmniej mi się tak wydaje.

Proponuję, aby tytuł "mistrza" (nazewnictwo samo w sobie jest rzeczą drugorzędna) był jednak zarezerwowany dla bractw z kompletem skrzynek. Oczywiście bractwa z 10 skrzynia powinny być wyróżnione i ten próg powinien pozostać. Ale postawienie 10 skrzynki i 19 na tym samym poziomie jest trochę komiczne.
 

Proqrator

Rozbójnik
Szczerze mówiąc nie odczuwam potrzeby takiej ikonki. Pewnie dlatego, że bym takiej nie dostał. Powinienem dać na nie ( żeby inni tez nie mieli ) :)
No ale jeśli ma to dać komuś trochę satysfakcji, kiedy spojrzy na półkę to czemu nie ;)
Zagłosowane na tak, choć nie uważam żeby to pomogło w szukaniu bractwa :)
 

Klops

Rozbójnik
Wg mnie raczej kosmetyczna sprawa, niewiele wnosi do gry. Podzielam opinię Proqratora
No ale jeśli ma to dać komuś trochę satysfakcji, kiedy spojrzy na półkę to czemu nie ;)
Zagłosowane na tak, choć nie uważam żeby to pomogło w szukaniu bractwa :)
i też zagłosowałem na tak..
 

kikimora

Rozbójnik
Dziękuję za Wasze głosy i opinie

Macie sporo racji, że to jest drobiazg. Ale nie zgadzam się, że nie mający wpływu na ocenę bractwa. Jak ktoś szuka silnego bractwa turniejowego to same 10 skrzynek to tak trochę mało... Pod tym względem wydaje mi się, że takie rozgraniczenie mogliby być pomocne / użyteczne. Tak wiem że są statsy, ale od czegoś trzeba zacząć w polowaniu na nowe miejsce
 
Tez zaglosowalem na tak, ale argumentacja przemawia do mnie tylko w polowie, bo jest... niepelna :)
Argumentacja o ulatwieniach w rekrutacji jest oczywiscie sluszna, przypuszczam jednak, ze Kiki swiadomie pominela czesc motywow, ktore kieruja czy zgloszeniem tego pomyslu, czy graczami glosujacymi na "tak", jakby to bylo cos bardzo wstydliwego :) Moim zdaniem nie jest.

Nie czarujmy sie, wielu graczom czy bractwom chodzi nie tylko o ulatwienia w rekrutacji, ale tez po prostu o docenienie ich osiagniec. Wbrew pozorom to wcale nie jest glupi czy nic nie znaczacy argument. To przeciez zupelnie normalne i naturalne, tak samo jak wywieszanie dyplomow na scianach czy stawianie pucharow na widocznym miejscu.
 

Klops

Rozbójnik
Nie czarujmy sie, wielu graczom czy bractwom chodzi nie tylko o ulatwienia w rekrutacji, ale tez po prostu o docenienie ich osiagniec...
... To przeciez zupelnie normalne i naturalne, tak samo jak wywieszanie dyplomow na scianach czy stawianie pucharow na widocznym miejscu.
Jeżeli patrzymy pod tym kątem, to jestem jak najbardziej na tak, osiągnięcie każdego szczytu zasługuje na zatknięcie na nim flagi (Max skrzynek w turnieju, Max w Iglicy, aktualny rekord w PB czy akrualny rekord w turnieju)

Wydaje mi się jednak, że aktualnie gracze (na pewnym poziomie rozwoju miasta) przeglądając opisy, częściej zwracają uwagę, na to czy bractwo, do którego chcieliby dołączyć, osiąga punkt kontrolny w drodze na szczyt (10 skrzynka, czyli schemat) niż to czy na ten szczyt dociera.

Podsumowując: Popieram, z zaznaczeniem, że oba oznaczenia (10 i 19 skrzynka) są istotne.
 
Do góry