• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Możliwość zmiany skórki budynku w danej epoce

Czy przydałaby się opcja zmiany skórek budynków?

  • tak

    Głosy: 7 50,0%
  • nie

    Głosy: 5 35,7%
  • jest mi to obojetne

    Głosy: 2 14,3%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser382

Guest
Proponuję wprowadzić możliwość wyboru wyświetlanej skórki budynku po osiągnięciu maksymalnego poziomu w danej epoce np. w epoce smoków po wybudowaniu 25 poziomu rezydencji pojawiałby się w rezydencji trzecia zakładka dająca możliwość włączenia skórki z 24 poziomu (BO MI SIE BARDZIEJ PODOBA - skórka 25 jest brzydka) . Wcześniej w elfach analogicznie będąc na 23 poziomie rezydencji przełączyłbym się na skórkę z 22 poziomu ( BO j.w.). Jeśli bym każdy z budynków mógł tak przełączać to wreszcie mógłbym urozmaicić wygląd miasta bo za każdym razem gdy rozbuduję na maksymalne poziomy budynki danej ery tworzą się obrzydliwe plamy jednego koloru. Oczywiście chodzi mi tylko o możliwość przełączania skórek w ramach danej ery (rozmiaru budynku).
 

DeletedUser1329

Guest
dobry pomysł lecz ja bym postulował aby jeszcze była możliwość kupna za diaxy skórek extra i wówczas popieram ten pomysł
 

jakub357

Łucznik
Coś w stylu: można kupić skórkę w sklepie za diamenty. Albo wypożyczyć na tydzień, lub dwa. Dodatkowo, fajnie gdyby takie skórki były rozdawane z okazji eventów (np skórka Ratusz w stylu Wielkanocnym, czy Świątecznym, czy Letnim; albo Wiosenna Rezydencja itd.)
Chodziłoby o to, że byłaby możliwość zmiany wyglądu/ koloru/ faktury, czy dodaniu jakiegoś nowego elementu do danego budynku.


.
 
Do góry