• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Moje propozycje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser611
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser611

Guest
Witam
Moje propozycje:

1. reset czasu po dokonanych motywacjach o północy każdego dnia bez względu na czas ich dokonania. Zwiększy to elastyczność gry. Sam nie zawsze mam czas aby co 23 h dokonywać kolejnych motywacji.
2. po wejściu do prowincji sumaryczny koszt w surowcach jej zajęcia np w postaci zestawionej tabeli.
3. Wprowadzenie budynków gildyjnych, na powstanie których musiałby mieć wkład każdy członek gildii. Pozwoliłoby to na większą kooperacje w bractwie, która nawiasem mówiąc na dzień dzisiejszy ogranicza się do handlu i motywacji. Mogłyby one dawać po zbudowaniu bonusy typu - zmniejszenie czasu/kosztów zwiadu prowincji, dodatkowy bonus do produkcji/zmniejszenie czasu wojska itp.
 

DeletedUser589

Guest
nie produkuj sie jedyne co mozesz dostac to kolejne zadania typu wyprodukuj 200drewna i 200pylu w zamian dostaniesz 10k zlota :)
 

DeletedUser363

Guest
Ten sumaryczny koszt to w sumie miły, niby niepotrzebny dodatek, ale w sumie spoko sprawa.

Z chęcią bym poczytał coś więcej o tym budynku - jakieś konkretne propozycje, rozwiązania z przykładami. :) Sam pomysł zacny, tylko jak by to miało wyglądać?
 

DeletedUser

Guest
Podłączam się do propozycji AD. 1 z postu pierwszego. Fajnie by było udzielać pomocy sąsiedzkiej o dowolnej porze w ciągu doby, a o północy reset. Czy wiadomo czy twórcy gry mają jakieś plany w związku z tym?
 

DeletedUser699

Guest
I second that as well =] chodzi o reset pomocy o północy, naprawdę pomogłoby niż czekanie na konkretną godzinę
 

DeletedUser48

Guest
Podłączam się do propozycji AD. 1 z postu pierwszego. Fajnie by było udzielać pomocy sąsiedzkiej o dowolnej porze w ciągu doby, a o północy reset. Czy wiadomo czy twórcy gry mają jakieś plany w związku z tym?

Mam nadzieję, że nie mają żadnych planów w związku z tym. Zrób sondę i zobaczymy, od tego powinieneś zacząć.
 

DeletedUser707

Guest
mozliwosc zobaczenie kto jest online, i jakas zakladka gdzie mozna by dac info bractwa wpisac kto co ma np zasoby i z czym do kogo
i regulamin zamiast zasmiecac glowna strone
 

DeletedUser

Guest
Proszę pamiętać, że istnieje coś takiego jak "Zasady działu".

Na dodatek proponuje zastosować się do poniższych punktów.
3. Każda sugestia musi zawierać dokładny opis tego, co chciałbyś zaproponować. Pamiętaj, aby napisać konkretną argumentację, dlaczego Twoja sugestia powinna zostać wprowadzona.
4. Masz więcej niż jeden pomysł? Dla każdego stwórz nowy temat. Pamiętaj, żeby tytuł jasno mówił o co chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry