• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nagła zmiana ilości zbieranych pieniędzy w Złotej Odchłani

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1087
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1087

Guest
Przeglądarka Firefox 51.0.1
Świat 1
Arendyl, elfy
Nie zdążyłam zrobić screen bo myślałam, że źle widzę.
Mam Złotą Odchłań na 6 poziomie i co 3h mam 39.100, pokazało mi się, że 3h minęły kliknęłam i zamiast 39 100 było 28 coś(dokładnie nie pamiętam ile). Weszłam zobaczyć czy coś za wcześnie nie kliknęłam (choć tak to nie działa) i tam była pokazana kwota 28 coś. Po pięciu minutach jak weszłam na Antyczne cudo było ponownie 39 100
 

DeletedUser449

Guest
Złota otchłań na 6 poziomie oferuje 23 000 złota na trzy godziny. Ale ta wielkość może być zwiększona przez poziom kultury, czyli może wynosić:
28750 dla 125% kultury
34500 dla 150% kultury
36800 dla 160% kultury
39100 dla 170% kultury

Tak więc można wywnioskować, że przy wsparciu bractwa oraz sąsiadów czasami masz najwyższy poziom kultury w mieście. W takich momentach możesz zbierać nawet wspomniane przez Ciebie 39100 złota. Lecz nie zawsze masz wystarczającą ilość zmotywowanych budynków kulturowych w mieście. W takich przypadkach zbierane złoto spada do jednego z wymienionych progów. Poziom kultury miasta liczy się w momencie zbierania zasobów, więc możesz poczekać aż zmotywuje odpowiednia ilość osób lub zadowolić się mniejszą kwotą - jak choćby 28750 złota.
W opisywanym przypadku po prostu poziom kultury wynosił 125%, ale jedna lub więcej osób w międzyczasie wsparło Twoje miasto, więc z poziom kultury skoczył do 170% (możliwe na początkowych stadiach gry, zwłaszcza mając budynki eventowe).
Jeśli tak było, nie ma błędu. Jeśli nadal masz wątpliwości, opisz szerzej przypadek lub zgłoś się na support podając przypuszczalną godzinę zdarzenia, by ktoś z administracji mógł sprawdzić to osobiście.
 

DeletedUser1087

Guest
Złota otchłań na 6 poziomie oferuje 23 000 złota na trzy godziny. Ale ta wielkość może być zwiększona przez poziom kultury, czyli może wynosić:
28750 dla 125% kultury
34500 dla 150% kultury
36800 dla 160% kultury
39100 dla 170% kultury

Tak więc można wywnioskować, że przy wsparciu bractwa oraz sąsiadów czasami masz najwyższy poziom kultury w mieście. W takich momentach możesz zbierać nawet wspomniane przez Ciebie 39100 złota. Lecz nie zawsze masz wystarczającą ilość zmotywowanych budynków kulturowych w mieście. W takich przypadkach zbierane złoto spada do jednego z wymienionych progów. Poziom kultury miasta liczy się w momencie zbierania zasobów, więc możesz poczekać aż zmotywuje odpowiednia ilość osób lub zadowolić się mniejszą kwotą - jak choćby 28750 złota.
W opisywanym przypadku po prostu poziom kultury wynosił 125%, ale jedna lub więcej osób w międzyczasie wsparło Twoje miasto, więc z poziom kultury skoczył do 170% (możliwe na początkowych stadiach gry, zwłaszcza mając budynki eventowe).
Jeśli tak było, nie ma błędu. Jeśli nadal masz wątpliwości, opisz szerzej przypadek lub zgłoś się na support podając przypuszczalną godzinę zdarzenia, by ktoś z administracji mógł sprawdzić to osobiście.
Dziękuję, tego nie wiedziałam, że na te budynki też wpływa poziom kultury, to cenna informacja.
U mnie jest tak, że ja mam z własnych kulturowych budynków nadwyżkę przy 170% 5900 :)
 
Do góry