• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Nazwa miasta w aplikacji.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1776
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1776

Guest
Postuluję o usunięcie dezorganizującej buffowanie informacji w nazwie miasta w aplikacji o treści (parafrazuję): Ten gracz prosi Cie o pomoc w mieście "nazwa miasta gracza". Zostawcie samą nazwę miasta gracza bez żadnych prefixów. Update jest fantastyczny, ale owa wiadomość bardzo przeszkadza buffować. Ewentualnie jeśli musi być tego rodzaju tekst to niech nazwa miasta gracza będzie widoczna. Niech tekst będzie pogrubiony i najlepiej oznaczony kolorem.

W obecnym kształcie buffuje się uciążliwie.
 

jakub357

Łucznik
Tak, świetny pomysł. Szczerze nie zauważyłem tego pomysłu, a autor ma rację. Chodzi o przejrzystość
 

DeletedUser1349

Guest
Również jestem za - sama nazwa miasta w zupełności wystarczy
 

DeletedUser1530

Guest
tak, doskonały pomysł już mnie nudzi ciągłe czytanie po angielsku skoro to jest wersja polska
 

jakub357

Łucznik
To teraz poczekamy z rok, lub dwa, kto wie, a wtedy może ziarenko pomysłu wykiełkuje i może kiedyś tam będzie zmiana.
 

DeletedUser626

Guest
Skróciłam nieco opis, aby nazwa miasta nie dzieliła się na 2 linie. W kwestii pogrubienia samej nazwy - zgłoszone.
 

DeletedUser2927

Guest
Motywka w aplikacji dzięki temu jest fantabajeczna! W przeciwieństwie do wersji PC :p
 

jakub357

Łucznik
Skoro wiadomo, że nazwa miasta funkcjonuje praktycznie wyłącznie jako informacja, gdzie dać motywke, to jej pierwotne znaczenie mija się z celem.
Proszę wziąć to pod uwagę przy modernizacji tego systemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry