• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nie można przetworzyć informacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2340

Guest
Od kilku dni co chwilę gra się zawiesza i sypie cały czas komunikatem: "Nie można przetworzyć informacji". Bywa, że co 5 minut taki komunikat występuje.
Świat 2.
 

Azulena

Rozbójnik
U mnie to się zdarza regularnie, od dobrze ponad roku.
NIE zdarzało się tylko na początku mojej gry, czyli ponad 2 lata temu. Nawet nie zgłaszam, bo odkąd zaczęły się aktualizacje zawartości gry co chwilę, jest masa innych błędów.
 

DeletedUser626

Guest
Sam komunikat nie jest błędem, natomiast częstotliwość "co 5 min" już tak. Podbijam więc i tu z pytaniemi:
- Kiedy najczęściej się pojawia, przy jakiej akcji w grze lub na jakim ekranie?
 

DeletedUser174

Guest
bardzo często w czasie walki turniejowej. "powrócił" też (zakładając ze kiedykolwiek został rozwiązany) bład z niewidzialnym jednostkami. W czasie ostatniego turnieju zwłaszcza w sobotę dopadały błędy. Odległość prowincji czy ilość gwiazdek chyba ma znaczenie drugorzędne.
 

DeletedUser3063

Guest
@kikimora
niewidzialne jednostki są w innym temacie i proszę tam to zgłosić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2340

Guest
Błąd nie występuje codziennie. Występuje co jakiś czas. Ale jak się pojawia to właśnie co kilka minut. Nie robię wtedy nic, ani nie buduję, nie przestawiam. Gra jest uruchomiona, jestem w swoim mieście i co jakiś czas pojawia się ten komunikat.
 
Do góry