• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nie mogę wejśc do gry ( już na FF i IE )

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2004
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2004

Guest
Witam.Nie mogę zebrać zasobów z kilku warsztatów,pozostałe działają bez zarzutów.Ponadto wracając z forum muszę odświeżać grę bo się zacina..
 

DeletedUser1015

Guest
Mi się zacina nawet samo z siebie. mam odpaloną i po dwóch minutach okazuje się, że się zacięło. Przy przeskakiwaniu na inną kartę (sąsiad, mapa, cokolwiek) jest zawieszenie. Może byc to zależne od przeglądarki? mam FF?
 

DeletedUser2284

Guest
Po ostatnich zmianach rozgrywanie walk to istny koszmar. Klikasz i czekasz, nie wiadomo kiedy sie doczekasz i czy wojsko akurat wykonaten manewr co chciałes. Czy kogos wogole to obchodzi ze gra staje sie niegrywalna???
 

DeletedUser2036

Guest
Czy ktoś cos zmieniał ?
aktualizował ?

słabo to wygląda bo jak już przez przypadek gra się załaduje i wyświetli na IE muli straszliwie

Jakieś pomysły ?
 

DeletedUser2292

Guest
Czy ktoś cos zmieniał ?
aktualizował ?

słabo to wygląda bo jak już przez przypadek gra się załaduje i wyświetli na IE muli straszliwie

Jakieś pomysły ?

Ja też nie mogę albo się połączyć ( gram w świecie Arendyll) albo gra idzie bardzo wolno tak się dzieje od dzisiejszego poranka

//Połaczono.// Ken
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2036

Guest
Ale co mam wkleić ?
ciemnoniebieski ekran ?
nie wyświetla się żaren błąd - po prostu nie wyświetlają się żadne grafiki na FF ( na IE czasem zaskakuje ale ślimaczy i muli) co ciekawe kursor zmienia się na "łapkę: - tą z gry. Czekałem ponad 15 min i .... nic :/

pozdrawiam
 

DeletedUser2076

Guest
To w takim układzie możliwości są dwie:

- słabe łącze sieciowe po Twojej stronie
- realny problem serwerów

Z czego skłaniam się do tego drugiego i w zasadzie temat powinien być oznaczony jako błąd/awaria. Szczerze powiedziawszy mnie w takim razie też to dotyka chociaż myślałem, że to z powodu łącza w domu (arcykiepskie i słabe).
 

DeletedUser964

Guest
Problem na pewno nie tkwi w połączeniu internetowym, też mam podobnie na FF na jednym komputerze, ale przerzuciłem się na chrome'a, bo nawet nie chce mi się szukać przyczyny problemu. Nie jestem pewny, czy nie weszła jakaś aktualizacja FF, która może być współwinna, ale wydaje mi się, że ten stan rzeczy zaczął się po którejś z ostatnich aktualizacji elvenaru.
 

DeletedUser2036

Guest
no tak jeśli aktualizacja FF może być winna. To zapewne to jest przyczyną
Nie zmienia to faktu że to śmieszne :/
 

DeletedUser626

Guest
Nie było o podanej porze żadnym problemów na polskich serwerach, nikt również nie przeprowadza aktualizacji gry poza godzinami pracy biura, nie są to problemy ze sprzętem.
Mamy jednak kilka podobnych zgłoszeń, u zupełnie losowych Graczy, głównie z Firefoxa, po 1-2 z Chrome i IE/Edge, przekazałam wybrane konta do zbadania, poszukamy przyczyny. (Aktualizacja Firefoxa była tego samego dnia co aktualizacja gry).
 

DeletedUser1550

Guest
ja wiecznie mam od jakiegos czasu klopoty z logowaniem,gra sie otwiera i wisi,nic nie mozna w niwj zrobic. Czasem loguje sie po kilka razy,zeby moc cos zebrac. Uzywam firefoxa na wszystkich 3 swiatach. Grac sie odechciewa. czy firma moze sprawdzic,co sie dzieje? To chyba po ostatniej aktualizacji,kolo 3 tyg. to trwa.
 

DeletedUser1921

Guest
Płynność odświeżania obrazu podczas wizyt sąsiedzkich i powolne przesuwanie po mieście, cały czas mam taki problem na chromie,mozilli firefox,czasami pojawienie się danego miasta przekracza 1 minutę lub dłużej.
 

jakub357

Łucznik
Ja miast wielu sąsiadów nawet na oczy nie widziałem, pomimo codziennych motywek które im rozdaję.
Miasto sąsiada -> klawisz E (skrót do opcji motywacji) -> W (powrót na mapę świata).
 

DeletedUser2319

Guest
Witam. Od ponad tygodnia mam problem na obu swoich światach Arendyll i Winyandor, gra się wiesza. Zanim ściągnę produkcję kilkakrotnie muszę się przelogowywać, bo nie chce działać, kiedy klikam w cokolwiek to działa z opóźnieniem. Z rozmów w bractwie na świecie Winyandor wiem, że podobne problemy mają inni (chociaż nie wszyscy) członkowie bractwa. Każdy z osobna myślał, że to problem z internetem, ale chyba nie, skoro problem pojawia się u większej liczby osób.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2318

Guest
to raczej nie problem internetu, a chyba kiepskiego serwera. Gram na WoT i nie mam problemów z przesyłem, a to jest gra o znacznie wyższych wymaganiach.
 

jakub357

Łucznik
Gram na Chrome i w ciągu oporządzania wioski, muszę odświeżyć grę co najmniej 3x - wyskakują błędy.
 

DeletedUser1810

Guest
Od niedzieli nie mogę zalogować się na konto , gdy klikam zaloguj pokazuje mi się niebieskie tło bez paska postępu .

Log; Stawros
Serv; Arendyll
 

DeletedUser2319

Guest
Wygląda na to, że to wina przeglądarki. Grałam cały czas na firefoxie i było ok, ale widocznie po ostatniej aktualizacji coś się zrypało. Teraz przerzuciłam się na explorera i jest ok.
 
Do góry