• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nieaktywne konta.

Rudolf

Zwiadowca
Wcześniej często poruszany, dziś trochę zapomniany temat. Co dalej w tej kwestii się dzieje? W mojej okolicy pełno ludzi, którzy już od dawna nic ze swoimi miastami nie robią. Trochę już w to gram, bo od początku, to nie da się nie zauważyć. Przydałyby się jakies konkretne kroki, zmiany, ruchy w tej kwestii. ;)
 

DeletedUser1088

Guest
według mnie problem leży gdzie indziej
obserwuję mapę od momentu startu przenosin
przenosiny następują w poniedziałek (podobno)
a najwięcej kont jest usuwanych w godzinach porannych od czwartku do soboty.
więc reasumując:
za każdym razem powstają obok mnie nowe wiochy startowe, które i tak szybko kończą a graczy rzeczywiście grających brak. Podobno nie powinienem narzekać bo mam dziennie ok 10 motywek spoza bractwa;)
 

DeletedUser1693

Guest
a czy nie dałoby się tego automatycznego przenoszenia wesprzeć przenosinami manualnymi? ewentualnie system czyści świat z nieaktywnych kont, a gracze sami się przenoszą? byłyby takie wędrówki ludów, ale przynajmniej gracze aktywni skupialiby się w jednym czy nawet kilku miejscach. żeby to zjawisko nie było upierdliwe dla systemu czy dla samych graczy (jakiś kołek strzela focha i przenosi się 2x dziennie), to ręczne przenosiny byłyby dostępne np raz na miesiąc lub kwartał. aaa i firma może na tym zarobić, bo jak ktoś chce przyspieszyć ten okres to płaci diamencikami... i teoretycznie wszyscy powinni być zadowoleni ;)
 

Hassano

Łucznik
Mnie bardziej denerwuje to że mam ustawione aby mnie przeniosło a od pierwszego dnia przenosin nawet o jedno pole sie nie ruszyłem.. Dokładają mi tylko konta ledwo co stworzone które po tygodniu już stoją porzucone a ja nadal mam pełną mape sąsiadów ale o premce to moge zapomnieć.. Dlaczego konta nie są przenoszone wszystkie tylko jest już stworzona mapa i tylko do niej dokładane są inne konta??? Jak trafie w miejsce gdzie mi będzie pasować to odhacze automatyczne przenosiny i wszystko będzie jasne..
 

DeletedUser967

Guest
Nie zostałem jeszcze nigdy przeniesiony chociaż już tu obiecywano nie jedno. Wciąż czekam
 

DeletedUser629

Guest
Teoretycznie tylko wszyscy by byli zadowoleni ... gdyż nie wszyscy zmieścimy się w kręgu najbardziej rozwiniętych Grodów i przy tym aktywnych ... przy automatycznych przenosinach ... nikt do nikogo nie ma pretensji ... nie ma wyzwisk i fochów ;)
Ponadto jest źle ustalone przenoszenie ... powinno odbywać się zaraz po czyszczeniu nieaktywnych kont ... i nad tym powinni jeszcze programiści popracować ...:)
 

Tessi

Zwiadowca
Nie zostałem jeszcze nigdy przeniesiony chociaż już tu obiecywano nie jedno. Wciąż czekam

I prawdopodobnie nie będziesz, jeśli przy wejściu do gry od razu zostałeś umieszczony na mapie blisko jej centrum.
Celem przenosin było przede wszystkim skupienie rozproszonych po całej mapie graczy, w pobliżu jej centrum.

Nieaktywny gracz również jest dobrem, gdyż można go motywować i w ten sposób można na nim zarabiać kasę i produkty z manufaktur bonusowych.
 

DeletedUser629

Guest
Nieaktywny gracz również jest dobrem, gdyż można go motywować i w ten sposób można na nim zarabiać kasę i produkty z manufaktur bonusowych.
dokładnie :) ... a co do surowca ... to tylko i wyłącznie wtedy, gdy masz specjalny cud postawiony u Siebie w Grodzie :)
 

Hassano

Łucznik
I
Nieaktywny gracz również jest dobrem, gdyż można go motywować i w ten sposób można na nim zarabiać kasę i produkty z manufaktur bonusowych.

Troche dziwna logika bo nieaktywny gracz nieda nam nic.. Generalnie w jego miejscu mogła by być kopalnia choć daje połowę mniej ale zbiera sie kase z mapy i jest to o wiele szybsze :) Ja tam wole mieć sąsiada aktywnego bo dostane OD NIEGO premke a do tego potem młotki
 
Do góry