• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

nieaktywne zdobyte prowincje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

Oceń propozycję

  • TAK

    Głosy: 23 95,8%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie przeszkadza mi to

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
Mój pomysł ma na celu ułatwienie poruszania się po mapie - będzie to przydatne zwłaszcza dla rozwiniętych graczy, którzy kilka razy muszą "przewinąć" mapę. Biegnem ja sobie z misją pokojową w jakiś odległy zakątek mapy i po drodze wpadam w prowincję, w której nie ma nic do roboty, bo ta się akurat niechcący klikła po drodze:(((... Jeżeli zdobyta prowincja byłyby już nieaktywna z pewnością przyspieszyłoby to nawigację. A i może miałoby to pozytywny wpływ na jakość gry... ale to zostawiam ocenie specjalistów, bo ja siem nie znam na tym
 

DeletedUser174

Guest
pomysł z oddaleniem też by mogł rozwiązać kilka problemów, więc jak najbardziej popieram... ale to już chyba było ^^

co do ankiety to może być to jakiś pomysł, ale cóż nie wiem kto to by miał zrobić :p
 

DeletedUser145

Guest
Mnie się pomysł podoba. Na razie nie mam z tym problemu, ale faktycznie w dalszej rozgrywce, gdzie liczba prowincji się zwiększy może być z tym problem. Możliwość oddalenia mapy też byłaby dużym ułatwieniem.
 

DeletedUser80

Guest
Problem bierze się z niezbyt zręcznego rozwiązania nawigacji po mapie.
Pół biedy kiedy wejdziemy w nieaktywną prowincję czy nawet w jakiegoś gracza.
Gorzej, że przy przesuwaniu zdarza się (oczywiście wbrew naszej woli) wysłać poszukiwacza.
 

DeletedUser145

Guest
Ze zwiadem akurat nigdy nie miałam problemu, ale brakuje mi wyśrodkowania na ostatnią prowincję w której walczyłam. Wtedy po wejściu na mapę nie musiałabym przesuwać jej większej części po to żeby znaleźć odpowiedni sektor w którym, np. chce kontynuować walkę, lub po prostu poszukać jakiegoś obok.
 

DeletedUser174

Guest
i tu się z Panem nie zgodzę. Bo akurat wysłanie poszukiwacza wbrew woli to pół biedy... mi dzisiaj zwiadowca biega (dokładnie w tej chwili jeszcze) nawet gdy nie jestem na mapie tylko szukam sobie guza w prowincji. Chwała Najwyższemu, ze mam ustawione potwierdzenie wydawania diamencików, bo dzisiaj to już nawet zwiadowca chciał mnie okraść! Siedzem sobie w prowincji, szukam komu by tu wytłumaczyć pewne sprawy a mi tu monit krzyczy że 42 diamenciki chcą mi uciec. Ale jak to i dlaczego? Paczem na zwiadzik a jak pasuje jak ulał równiusieńko 42... bez komentarza. Już tłumaczę objaśniam: o ile przypadkowe klinkięcie można złozyć na karb własnej niefrasobliwości to już aż tak szeroko posunięta inwigilacja jest lekką przesadą. Rozumiem, ze autorzy chca nam ułatwić grę i wychodza naprzeciw naszym potrzebom, ale bez przesady, bez przesady


Kiit masz rację. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości
 

DeletedUser14

Guest
Też na tak :)
Chociaż pomysł z przesuwaniem mapki strzałkami jest chyba prostszy i szybszy, bo nie trzeba będzie klikać, tylko przytrzymać strzałką i nie trafimy w prowincję :p
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak, zarówno jeśli chodzi o dezaktywację zdobytych prowincji, jak i o oddalanie mapy.
 

DeletedUser123

Guest
Podtrzymuje zdanie poprzednika.
Przypadkowe kliknięcie w niechcianą prowincje powodu jej odkrycie za czym idą koszta, im dalej tym drożej a często się przypadkowo kliknie :mad:
 

DeletedUser48

Guest
Toteż cały czas trzeba przypominać tym na górze, o przesuwaniu mapy i miasta strzałkami, wtedy takich numerów nie będzie.
 

DeletedUser174

Guest
jedna osoba w ankiecie dała odpowiedź, że jej/jemu istniejący stan rzeczy nie przeszkadza. Nie powiem zżera mnie ciekawość dlaczego? Ale pewnie pozostanie ono bez odpowiedzi :(

strzałki, oddalenie mapy, zlikwidowanie nakładających się ikonek i map (chociażby poprzez ich likwidację!, bo jedyna użyteczna to powrót do domku) - cokolwiek... pewnie sfera marzeń.... ale spokojnie każda matka kocha swoje dzieci
 

DeletedUser

Guest
Ale co tutaj tłumaczyć, odpowiedź w ankiecie dokładnie opisuje moje stanowisko.
Nie przeszkadza - czyli mnie "problem" nie dotyczy, wchodzę tylko tam gdzie trzeba.
 

DeletedUser13

Guest
Ale co tutaj tłumaczyć, odpowiedź w ankiecie dokładnie opisuje moje stanowisko.
Nie przeszkadza - czyli mnie "problem" nie dotyczy, wchodzę tylko tam gdzie trzeba.
Ale ciekawe, czy w zaawansowanym rozwoju będziesz dalej trzymał swoje stanowisko, bo na początku jest może to i zbędne, ale potem zaczynają się schody...
 

DeletedUser

Guest
Ale ciekawe, czy w zaawansowanym rozwoju będziesz dalej trzymał swoje stanowisko, bo na początku jest może to i zbędne, ale potem zaczynają się schody...
A jaki to ten zaawansowany rozwój? Bo patrząc po drzewku, to ta gra szybko się kończy, więc już chyba mam zaawansowany.
A co do mojej odpowiedzi z ankiety... zaznaczyłem "nie przeszkadza mi to" odpowiedź ta, to nie to samo co "nie". Gdyby jej nie było w ankiecie nie oddałbym głosu bo... "nie przeszkadza mi to".
Ale za opcją oddalania mapy byłbym na tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry