• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Nieprawidłowe wyświetlanie ilości zbieranych monet z Ratusza [15899]

Status
Zamknięty.

Elelkal

Rozbójnik
Kilka dni temu, gdy zbierałem monety z Ratusza na ikonce nad Ratuszem pokazało wartość ok. 3,5mln(wartość zbiorów) jednak na pasku pokazało już ok. 450k i tyle faktycznie dodało. Dodam, że kilka godzin wcześniej zakończyłem rozbudowę Ratusza. Ten błąd pojawił się także po zakończeniu jeszcze wcześniejszej rozbudowy czyli już 2x. Podejrzewam, że nieprawidłowa wartość na ikonce nad Ratuszem wynika z tego, że pierwsze zbiory monet z Ratusza po zakończeniu jego rozbudowy wliczają wszystkie zbierane monety w czasie jego rozbudowy( przez aplikację mobilną można klikać Ratusz; monety w czasie rozbudowy zbierałem na bieżąco) i po jej zakończeniu. Błąd sam w sobie jest nieszkodliwy bo liczba monet zgadza się ale i tak nie powinno pokazywać innych wartości niż faktycznie są otrzymywane. Screena nie zdążyłem zrobić bo nie przypuszczałem, że taka sytuacja pojawi się ponownie.


Felyndral
Chrome 66
 
Status
Zamknięty.
Do góry