• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

NoName

R I P

Wędrowiec
Witam , przyjmiemy graczy : grających turniej (minimum 1000 pkt.) , grających w iglice (min. pierwszy poziom- pierwszy boss) i motywujących (min. 5 na 7 dni).
W zamian za to nagrody z kilkunastu skrzynek turniejowych i większość nagród z iglicy.
 
Ostatnia edycja:

R I P

Wędrowiec
znowu miejsce dla aktywnego gracza , mile widziana cała iglica , wspieram surowcami
 

R I P

Wędrowiec
znowu mamy wakat , albo i dwa , poszukiwani gracze robiący całą iglice (mogę wspomóc surowcami)
 

R I P

Wędrowiec
Hej szukamy graczy robiących całą iglicę , minimum turniejowe 1000 pkt. i motywacje min. 5 na 7 dni . Mogę wspomóc surowcami.
 

R I P

Wędrowiec
Cześć zapraszam do mojego bractwa (NoName) , co tydzień złoto w iglicy i kilkanaście skrzynek w turnieju ( 16 w ostatnim ) ,
minimum turniejowe 1600 (w tym tygodniu , zwiększamy o 100 co tydzień do 2000 ) , minimum pół iglicy , ( zalecana cała ) i motywacje 5 na 7 dni .
 

R I P

Wędrowiec
Dawno nie było miejsca i właśnie się zwolniło . Zapraszam doświadczonego gracza , minimum turniejowe 2000 pkt. , minimum iglica drugie piętro ( drugi boss ) , w iglicy złoto cały czas , w turnieju kilkanaście skrzynek , więc nagrody na wysokim poziomie .
 
Do góry