• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Notatnik

Czy w grze przydałby się notatnik?


  • W sumie głosujących
    16

toporj

Wędrowiec
Zwykły, wbudowany w grę notatnik, aby zanotować sobie kolejność rzeczy do zrobienia, lub plany na przyszłość. Bardzo ułatwiłoby to grę graczom którzy logują się do swojego miasta na różnych urządzeniach lub mają po kilka miast.

Ja w pracy codziennie siedzę przy innym komputerze, w domu na telefonie, i taki notatnik znacząco ułatwiłby mi życie, a tym bardziej graczom którzy mają po kilka miast. Rzecz łatwa w implementacji, 1024 znaki alfanumeryczne powinny wystarczyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SlodkiElf

Wędrowiec
W pracy się pracuje a nie gra :).
A na poważnie, notatnik zapewne by się przydał, choć osobiście pewnie bym nie używał, ponieważ taką funkcję i to nie tylko dla elvenaru spełnia chmura zapewniająca dostęp z dowolnego urządzenia a oprócz notatnika również przestrzeń dyskową, maila itp itd.
 

Illu

Wędrowiec
Być może dla niektórych graczy byłoby to wygodne, ale nie w formie notatnika. Bardziej coś na kształt chmury, ale nie wiem, czy nie byłoby to niepotrzebnym zapychaniem gry dodatkową implementacją, gdy bardziej przydałyby się inne postulowane rzeczy. Taką funkcję spokojnie zapewnia chmura, gdzie np. można udostępnić statystyki, pliki danych i cokolwiek, a także swoje rzeczy do zrobienia lub plany związane z grą, gdy gra się z różnych miejsc i urządzeń. Ja tak udostępniam postępy bractwa np. w Przygodach Bractw. I spełnia swoją role, bo każdy na bieżąco może dopisać postępy i co posiada. Mi to niepotrzebne, ale rozumiem, że może być przydatne :)
 

natix24

Wędrowiec
Ja myślę że to niezły pomysł, ponieważ np.: ja jestem początkowym graczem i mi by się przydał, by zapisać co chciałbym zbadać w drzewku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry