• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

P&O Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Bardzo fajne,chociaż niektóre odpowiedzi mnie nie zadowalają ^^

Ps. Następnym razem proszę, przeczytajcie to, co napisaliście, zanim to udostępnicie, bo jest dość dużo błędów... ^^
 

DeletedUser48

Guest
Mam w abonamencie 6 giga na miesiąc internetu, do tej pory grając jedną grę przeglądarkową nigdy nie przekroczyłem tego limitu, od czasu jak gram jeszcze w tą, w połowie miesiąca cały limit zjadłem. I tu pytanie, czy te gry w miarę rozwoju pobierają coraz więcej internetu? Jestem indolentem w tych sprawach dlatego się pytam.
 

DeletedUser

Guest
To zależy od wielu czynników. Wielu z nich użytkownik nie jest w stanie kontrolować. Przykładowo gra może się często aktualizować, przez co przeglądarka nie jest w stanie scache'ować części danych. Inna sprawa czy to cache'owanie zostało włączone. Jeśli nie, to każdy obrazek, plik swf i każdy inny plik są wielokrotnie ściągane z Internetu, zamiast być zapisane na dysku i używane w razie potrzeby. Dodatkowo część danych może być przez serwer kompresowana. Ale to też musi być włączone po stronie serwera :) Ogólnie takich czynników jest więcej. Przykładowo przeglądarka ma limit miejsca, który może na cache przeznaczyć. Jeśli będzie miała za mało, to częściej będzie starsze pliki wyrzucać. Poza tym może mieć użytkownik włączone czyszczenie przeglądarki z każdym wyłączeniem. Jak widać nie jest to problem jednoznacznie rozwiązywalny. Musiałbyś monitorować cały ruch z przeglądarki, dodatkowo przez tydzień lub dwa dla pewności.
 

DeletedUser236

Guest
co się dzieje gdy kultura jest ujemna, poza brakiem możliwości stawiania i rozbudowy budynków (poza kulturą)???
 

DeletedUser14

Guest
Chyba nic, tak jak napisałeś, nie można nic budować, nie ma ujemnych bonusów.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak sam napisałeś, tego wtedy nie można robić i nic poza tym.
 

DeletedUser86

Guest
Witam
Czy już wiadomo coś o dodaniu kolejnej ery (drzewka technologii)? bądź możliwości ulokowania gdzieś ptk. wiedzy?
Badania skończone i moje ptk przepadają z każdą godziną no i żal walczyć w prowincjach gdyż kolejne pójdą w las.
Jeżeli ktokolwiek wie coś na ten temat proszę o odpowiedz
Z góry dziękuję
 

DeletedUser48

Guest
Czy można by było wprowadzić takie samo zapytanie, jakie jest przy zbieraniu złota z domków, przy zbieraniu złota z ratusza?
Przecież pyknięcie przez przypadek ratusza gdzie jest blisko 900.000 złota a użycie niecałych 40.000, bo więcej nie mieści w zasobach może bardzo wysoko adrealinę podnieś. Ciekawe, że ostrzeżenie przy drobnych sumach jest, natomiast przy dużych nie ma i reszta złota idzie w powietrze.
 

DeletedUser

Guest
Czy w wersji 0.25 serwerów wprowadzą to co na becie? Znaczy kumulowanie się punków wiedzy, tak by nie przepadały?
 

DeletedUser

Guest
Przecież to już jest ;) tak, będzie. Będzie informacja w poniedziałek.
 

DeletedUser374

Guest
Witam! :)
Czy i jak można grać w "ELVENAR" na kompie z systemem Linux/Ubuntu?
Pozdrawiam Y. :)
 

DeletedUser

Guest
Gdy walczysz, za każde zwycięstwo jest punkt wiedzy, a powyżej 10 mając, traciłeś je. Teraz się dodają, i możesz mieć nawet 15-20, jeśli ciągle walczysz. Ale dopóki nie zejdziesz poniżej 10, nie masz licznika i nie zdobywasz punktów co godzinę.
 

PasRatunkowy

Wędrowiec
Gdy walczysz, za każde zwycięstwo jest punkt wiedzy, a powyżej 10 mając, traciłeś je. Teraz się dodają, i możesz mieć nawet 15-20, jeśli ciągle walczysz. Ale dopóki nie zejdziesz poniżej 10, nie masz licznika i nie zdobywasz punktów co godzinę.
rozumiem ze chciałeś dobrze:)Ale kompletnie nie rozumiem sensu zdania -,,Ale dopóki....A właściwie,po zastanowieniu,cała odpowiedż jest mało zrozumiała dla mnie,sorki.
 

DeletedUser79

Guest
To może ja spróbuję wytłumaczyć. Przed tą nowością, maksymalna ilość posiadanych punktów wiedzy do 10 - nie ważne w jaki sposób je zdobywałeś, dało się tylko 10. Teraz gdy jest już osiągnięty limit, czyli 10 punktów wiedzy zostało zdobytych, można zdobywać kolejne bez strat (bez konieczności wykorzystywania tych punktów), lecz tylko z walki w prowincjach lub negocjacji - te otrzymywane co godzinę, już się nie naliczają.
 

Deleted User - 34008

Guest
Max 9 ! gdy zaczniesz zdobywać prowincje mając już 10 pkt to też nie będą się zliczać.

images
 

DeletedUser79

Guest
Max 9 ! gdy zaczniesz zdobywać prowincje mając już 10 pkt to też nie będą się zliczać.
Skąd taka informacja? Co miałoby na celu zmniejszenie ilości punktów wiedzy możliwych do zdobycia?
Sam wczoraj testowałem tę funkcję: osiągnąłem limit 10 punktów wiedzy, po czym zdobyłem jeszcze dodatkowe punkty poprzez walkę/negocjacje w prowincjach (miałem więcej niż 10) i przy okazji wypełniłem questa "Wykorzystaj 12 punktów wiedzy".
 
Status
Zamknięty.
Do góry