• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

P&O Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

PasRatunkowy

Wędrowiec
Witam,właśnie przed chwilą sprawdziłem tą możliwość w grze ,jest jak mówicie.tyle ze punkty''godzinowe ''się nie naliczają,jedyna wada. ale wtedy najlepiej byłoby zlikwidować ogranicznik i wyjechać na długie wakacje:).
 

DeletedUser

Guest
@Kusziel... Teraz walcząc możesz mieć więcej niż 10. Sam notorycznie mam 12 do questa powtarzalnego :) Zdobywam 8 lub 9 a potem quest o zdobycie 3 walką lub 4 reliktów i mam 12, więc robię quest z wydaniem 12 i robię to hurtem ;)
 

DeletedUser

Guest
Punkty Wiedzy zdobyte z Prowincji nie będą już tracone jeśli zdobędziesz 10 Punktów Wiedzy. Uwaga: Nie otrzymasz więcej czasowych Punktów Wiedzy jeśli już masz 10 lub więcej Punktów Wiedzy.
 

Deleted User - 34008

Guest
"Trzeba mieć maksymalnie 9/10 PW, żeby punkty za rozwiązanie konfliktów w prowincjach nie przepadały."
tak napisała Avilon w postach profilowych, ja tylko powtórzyłem.
@thek więc robisz tak jak napisałem. Nie czekasz z prowincjami aż będziesz miał 10.
 

DeletedUser

Guest
@Kusziel Czekam, aż wbije mi się pełna godzina i wskoczy 8 lub 9 punkt, potem szybko walki lub negocjacje do 12 punktów i quest zakończyć ;)

images
 

DeletedUser

Guest
@Kusziel było to zgodne z wersją 0.25, która nie weszła i zostało zmienione w wersji 0.26 na to co napisałam powyżej:
Punkty Wiedzy zdobyte z Prowincji nie będą już tracone jeśli zdobędziesz 10 Punktów Wiedzy. Uwaga: Nie otrzymasz więcej czasowych Punktów Wiedzy jeśli już masz 10 lub więcej Punktów Wiedzy.
 

DeletedUser48

Guest
Witam
Czy dokładając runy bonusowe do rozbudowy cudu, umniejszamy sobie % do zbioru towaru z manufaktur?
Pozdrawiam
 

DeletedUser48

Guest
Nie chodzi o to, napisałem "rozbudowa" czyli wejście na następny poziom i wtedy między innymi potrzeba 4 szt bonusowego reliktu. No tak trochę Ciebi

No tak trochę Ciebie w błąd wprowadziłem pisząc runy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Relikty tracisz. Znikają Ci one z Ratusza. To dlatego tyle ja i inni gracze piszemy, że te wszystkie cuda to wielkie badziewie. By rozbudować Cud na 10 poziom, musisz wywalić w błoto 63 relikty bonusowe 3 poziomu i ponad 30 niebonusowe, które i tak zalegają. A bonusy są żałosne, więc sama sobie policz jak bardzo projektanci gry skopali ten element gry. Jest nawet osobny temat na forum o tym i tam nawet wyliczenia robiłem jak bardzo cuda ssą i ogólnie są do bani.

Proszę... Oto temat: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/antyczne-cuda-dyskusja.713/#post-12074
 

DeletedUser261

Guest
Gdzie mogę znaleźć informacje ile diamentów kosztuje teren ?,chodzi mi o koszt kolejnych odblokowywanych terenów .
 

DeletedUser110

Guest
Dowiedziałem się, że na jakiejś wersji językowej powstał nowy serwer i po zarejestrowaniu się na nim nie dodało diamentów.
Czy to oznacza, że nie płacąc, nigdy nie będzie szans na 3-go robola?
 

DeletedUser261

Guest
Witam
Czy długo mamy jeszcze czekać na czat globalny ? czy są jakieś informacje na ten temat ?
 

DeletedUser261

Guest
Dziękuje za wyczerpujacą odpowiedź ,jest mi niezmiernie miło że obsługa gry tak porządnie podchodzi do tematu pomocy i informacji graczy .Mam nadzieje że w roku 2016 bedziecie tak jak w 2015 pomagać i udzielać infomacji uzytkownikom tej gry ,jesteście super ,tak trzymać :D:D:D
ps
ŻARTOWAŁEM OCZYWIŚCIE ,WIĘKSZEGO DZIADOSTWA ŚWIAT NIE WIDZIAŁ,INNO CHYBA POJĘCIA NIE MA KOGO ZATRUDNIA ,ALBO.... :mad::mad::mad:
 

DeletedUser449

Guest
Rozsądna ekipa nie podaje żadnych konkretów, bo w konfrontacji planów z rzeczywistością zawsze wygrywa rzeczywistość. Gdy administracja mówi o wielkich zmianach na wiosnę, to można spodziewać się że do listopada się wyrobią. Dobry upek to taki, który nic nie wprowadza i przynajmniej niewiele psuje. Tak jest w każdej znanej mi grze. W polskiej edycji zagranicznej gry jest jeszcze gorzej; informacje można otrzymać z drugiej czy trzeciej ręki.
Nasza administracja może obiecać czat globalny co najwyżej na forum; tj. shoutbox.
 

DeletedUser261

Guest
Rozsądna ekipa nie podaje żadnych konkretów, bo w konfrontacji planów z rzeczywistością zawsze wygrywa rzeczywistość. Gdy administracja mówi o wielkich zmianach na wiosnę, to można spodziewać się że do listopada się wyrobią. Dobry upek to taki, który nic nie wprowadza i przynajmniej niewiele psuje. Tak jest w każdej znanej mi grze. W polskiej edycji zagranicznej gry jest jeszcze gorzej; informacje można otrzymać z drugiej czy trzeciej ręki.
Nasza administracja może obiecać czat globalny co najwyżej na forum; tj. shoutbox.
Ale ja nie wspominałem o jakichś obiecankach itp i nic nie pisałem o podawaniu konkretów ,grzecznie zadałem pytanie obsłudze czy cos wiedza na temat czatu globalnego ,niestety zostałem zlany ciepłym moczem juz nie pierwszy raz przez obsługe wyjatkiem była Avilion ,która potrafiła sie zainteresować czymkolwiek na forum ,niestety nowy admin leje i sie śmieje ,ale juz nie długo bo widać po frekfencji na forum i ogólnie statystykami jakie podali to tej grze sukcesu nie wróże .
 

DeletedUser626

Guest
Pytania dotyczące przyszłości gry proszę zadawać w dziale dyskusji, który do tego służy. Ten temat jest już nieaktualny i powinien być dawno zamknięty, ponieważ dotyczy sesji pytań i odpowiedzi zrealizowanej w zeszłym roku. W związku z tym przenoszę tutejsze tematy do Archiwum.

Do dyskusji z serii "co dalej?" polecam ten temat: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-dalej.633/page-3
myślę, że pasuje ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry