• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pare istotnych zmian cz.2

  • Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia

Zaznacz tylko jak sadzisz ze tak.

  • Jestem za A

    Głosy: 3 42,9%
  • Jestem za B

    Głosy: 0 0,0%
  • Jestem za C

    Głosy: 0 0,0%
  • Jestem za D

    Głosy: 0 0,0%
  • Jestem za wiecej niz 1 propozycja

    Głosy: 4 57,1%
  • Nie zgadzam sie :) - napisz komentarzu dlaczego

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy w najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie:
a) Systemu klanów/gildii
Mam tu na myśli nie tylko klanu/plemienia/gildii, gdzie będzie forum i można będzie być razem + oznaczenia na mapie. Interesuje mnie czy będą jakiekolwiek korzyści z takowej przynależności. O możliwości wojen z innymi bądź sojuszy to nie wspominam bo to raczej dla każdego jest podstawa. Ale mam tutaj na myśli możliwość przejęcia na danym terytorium dodatkowych bonusów np +5% do produkcji stali w zależności od terytorium. Samo dołączenie do gildii wiąże się z wiekszymi możliwościami, wzrost bezpieczeństwa, inwestycje strukturalne (w tym wypadku przydałoby się aby można było handlowac z członkami sojuszu bez dodatkowych opłat). Możliwość posiadania banku w Gildii ktory bedzie sie uzupełniać nadwyżkami w skutek czego poziom gildii/klanu będzie mozna ulepszać co poskutkuje powiększeniem terytorium oraz zwiększenie limitu członkow.
b) Napadów na sąsiadów
- Brak mi tego, obecnie odczuwam ze gra jest single player z dodatkiem handlu? :) Brakuje tutaj konkretnego PVP, można stworzyć serwer PVP i PVE bądź dać możliwość wyboru dla niektórych graczy PERMANENTNEGO wyłącznia PVP a ci ktorzy chca PVP to sobie ustawią PVP.
c) Tworzenia kolejnych miast?
- Z czasem jak juz zaludnimy swoje całe miasteczko to juz będzie trzeba zasiedlić następne bo nie będzie sensu rozwijać dalej, mam racje? Jedynie budynki UPGRADE UP co spowoduje bardzo duża monotonię.
d) Poprawienia wyników walki?
- Tu sprawa jest bardzo prosta, po walce która się przegra aby stan jednostek wroga na danym miejscu bul taki jak po walce a nie przed. Przykładowo jest 30 orków, zabiliśmy 15 i przegraliśmy walk, na polu pozostaje 15 a nie cała 30stka.
 

DeletedUser14

Guest
a) Było powiedziane, że gildie są planowane i mogą być na becie w bardzo bliskim czasie, ale nikt Ci nie powie, jak one będą wyglądać ani jak będą działać, bo tego nikt nie wie :)
d) to podobno błąd, tutaj też jest temat o tym, i może go kiedyś naprawią (o ile nie jest to zamierzone działanie)
Co do reszty - nie wiadomo co tam devsi mają na liście, może już się nad tym zastanawiają, może nie, nikt dokładniejszej odpowiedzi raczej nie udzieli :>
 

DeletedUser9

Guest
Dodaj opcje "Popieram wszystkie" ;)

a) Było juz wielokrotnie mowione, gildie sa planowane jeszcze w tegorocznym okresie wakacyjnym, co dokladnie jeszcze niewiadomo, ale czekamy na informacje. Wiec spokojnie ;)
b) PVP tez juz było proponowane, obecnie na becie trwaja spekulacje w tym temacie, czasem wojny ale w wiekszosci ciekawe propozycje. Duzo ludzi narzeka ze nie chca w ten sposob byc stratni tzn czegos tracic po przegranej(co byloby bez sensu w PVP) wiec padaja rozne kompromisy. Obecnie trzyma sie propozycja areny gdzie kazdy ma wybor czy walczy czy nie, ale co do zysku/straty po wygranej/przegranej walce to i tak ciezko sie dogadac. Najlepiej chyba wyjdzie jesli po prostu dostajesz monety itd losowo a nie z puli przeciwnika. Tylko co z przeciwnikiem? Przegral wiec musi cos tracic....
c) Na becie bardzo dobrze znany temat, jest wiele propozycji na ich zmiane, dodac np wlasnie nowe miasto na jakims tam etapie gry dopiero z nowymi ekspansjami w drzewku technologi dla TEGO miasta, sa tez propozycje - dzisiaj dopiero znalazlem, na dodanie w miescie gory do odblokowania z drzwiami a za nimi MIEDZY INNYMI nowe miasto - genialny pomysl jesli chodzi o ta gore. Ja poki co nie narzekam, ale wspolczuje graczom co juz od dawna maja full upgraded city.....I naszej topce ze za diaxy zaraz full beda miec ;)
d) Byloby milo, ale i moim zdaniem za latwo. Walisz automatem na 10 kregu i wkoncu wygrasz, skoro przegrales to probujesz to zrobic od nowa i tyle. Ja osobiscie lubie ten system :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry