• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pchli targ

Gurdrum

Wędrowiec
Dzien dobry, mam propozycje czy mozna by zorganizowac taki pchli targ.. Wyprzedaz lub zamiane budynkow czarów do ewolucji. Bo mam np czary do ewolucji ktorych nie potrzebuje a ktos by chciał moze je i potrzebuje czarow ktorych juz nie mam szans zdobyc..
 

MDS Krakow

Zwiadowca
A co dasz graczom którzy mają wszystko ? :) jestem na nie...
Kolejna pomoc 'początkującym'
Nie, nie, nie...
Wystarczy im pomoc w surowcach i wiedza która biorą od starszych graczy i nie popełniają ich błędów :)
Dodatkowo co chwilę teraz wchodzi 'cos' dla osób które 'tego czegoś' nie mają...
Feniksy, artefakty zaraz będzie stonhage (sory za pisownie), później będą miśki itd itp.
Może jakaś propozycja dla starszych graczy ? :)
 

Tajniakos

Paladyn
Pomysł był już wielokrotnie zgłaszany i omawiany w wielu wątkach i pod różnymi postaciami:

Ponad to w dziale "Pomysły i Propozycje" Każdy pomysł musi być opatrzony anonimową ankietą do głosowania, za bądź przeciwko zgłoszonemu pomysłowi. Bez ankiety nie ma pomysłu.
"7. Temat z pomysłem musi zawierać ankietę anonimową, jednokrotnego wyboru, nieograniczoną czasowo. Ankieta musi umożliwiać oddanie głosów zarówno popierających dany pomysł jak i przeciwnych."
 

Gurdrum

Wędrowiec
Tak oczywiście macie rację, nie śledziłam wątku więc nie wiedziałam że było to już omawiane. Bardzo za to przepraszam. Chodziło mi o to że mam budynki z wydarzeń które nie jestem w stanie wiecej ewoulować, i mam czary do rozbudowy których nie wykorzystam bo nie brałam udziału w wydarzeniach. Pomyślałam że można by taka wymianę zastosować. Oczywiście od pewnego poziomu zaawansowania graczy...Pomysł był głupi..
 
Do góry