• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pełny ratusz - okno monitu

  • Rozpoczynający wątek Onufry
  • Data rozpoczęcia

Okno inoformujące o zapełnieniu ratusza w przypadku próby zbioru "młodków"

  • Za (tak)

    Głosy: 0 0,0%
  • Przeciw (nie)

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    0
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Prosta technicznie zmiana.

Przykład:
Mamy pełny ratusz młotków, gdy klikamy na warsztat nad którym wisi do odebrania młotek pojawia się okno warsztatu. Zwykłe okienko "Twój ratusz jest zapełniony" ułatwiłoby znacznie sprawę, zwłaszcza nowym graczom, którzy musieli trochę pomyśleć, wykonać pakiet naprawiający gry tego typu (cookies itp) :)

Zmiana prosta do wprowadzenia, a może warta uwagi.

Wiem, wiem... propozycje ;-)
 

DeletedUser14

Guest
Jak mamy zapełniony ratusz monetami, to kolejne ikonki nad domami do zbioru stają się szare, z młotkami tak nie jest? :(
 

DeletedUser

Guest
Teraz już nie powiem, bo rozbudowałem ratusz... tak czy owak, dla mnie i narzeczonej (pokazywałem żeby rzuciła okiem co jest grane) one jakoś szczególnie inne nie są... może jakby były w kółku zakazu wjazdu albo coś...
 

DeletedUser

Guest
Taki mechanizm wykrywania "przepełnienia" istnieje, ale nie zawsze się odpala. Ostatnio bardzo często trafiam na komunikat o tym, że mam prawie pełny Ratusz i jeśli coś zrobię, to doda mi tylko X z Y młotków.
 

DeletedUser110

Guest
Ja nie jestem pewien, bo jakoś młotki nie przepełniają mi się z powodu upłynniania ich u Kupca, ale coś mi się kojarzy, że młotki przy zapełnionym Ratuszu się nie dają zebrać, kiedyś mi się tak zrobiło i myślałem że to błąd, reloga nawet zrobiłem, aż dopiero zauważyłem, że młotki mam 'czerwone'. Być może one szarzeją jak monety, ale że są szare z natury, to może to trudno zauważyć.
 

DeletedUser

Guest
Musiałbym przyuważyć w jakich sytuacjach ten komunikat się wyświetla, bo na bank nie we wszystkich. Te gdzie brak reakcji myślę, iż powinno się zgłosić jako błąd, ponieważ młotki wtedy przepadają.
 

DeletedUser110

Guest
Klapka mi się otworzyła. Takie olśnienie.
Jak napisał Onufry: pojawiło się okno warsztatu -> z ilością młotków która była zrobiona. Nie pamiętam, czy był przycisk 'anuluj produkcję', chyba nie.
Chyba zrobię eksperyment i przepełnię Ratusz młotkami. Ciekaw jestem czy te młotki szarzeją, czy nie. I czy - jeśli tak się dzieje - 'poszarzałe' młotki się zauważalnie różnią od 'zwykłych'.
 

DeletedUser110

Guest
No więc młotki szarzeją, z tym, że różnica jest niezbyt rzucająca się w oczy:

szare_m_otki.png


Jak widać w górnym rogu jest przepełnienie młotków. Dla porównania:

kolorowe_m_otki.png


Różnica: trzonek młotków jest brązowy. Ot i tyle o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry