• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pojedynki

  • Rozpoczynający wątek Japkacy
  • Data rozpoczęcia

Czy wy także byście coś takiego chcieli?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam!

Bardzo interesują mnie w tej grze pojedynki. Jednakże według mnie bardzo brakuje tu opcji PvP (Player vs. Player) albo GvG (Guild vs. Guild). Działało by to tak samo jak pojedynki z sztuczną inteligencją, tylko każdy gracz ma przykładowo minute na wydanie rozkazu danej jednostce. Tak moim zdaniem prezentowały by się potyczki obu aktywnych graczy.
Gdyby jeden gracz był offline to druga osoba była by pozbawiona opcji atakowania go albo walczyła by za niego sztuczna inteligencja. Można by też wprowadzić za to nagrody np.: złoto.

To bardzo by urozmaiciło rozgrywkę oraz z pewnością pozostawiło graczy na trochę dłużej.

Pozdrawiam Japkacy! ;)
 

DeletedUser

Guest
Tego mi brakowało! Świetny pomysł, mam nadzieję że zostanie to dodane do gry jak najszybciej!
 

DeletedUser

Guest
Wątpię, że ta propozycja znajdzie akceptacje, ponieważ gra w zamyśle autorów jest grą pokojową i pojedynki są dostępne wyłącznie podczas zdobywania prowincji.
 

DeletedUser363

Guest
Ja się wstrzymam od głosowania, ale dorzucę swoje trzy grosze. Gram w Elvenar, gdyż nie mam czasu ani ochoty na zabawę w obronę. Swego czasu potrafiłem spędzać całe dnie nad Ogame czy Plemionami, ale te czasy minęły. Jeśli ktoś by chciał wprowadzić pojedynki to spoko, fajnie, niektórzy by się ucieszyli. Jednak ci, którzy nie chcą się pojedynkować powinni móc sobie wyłączyć tę opcję. Innymi słowy pojedynki jedynie wśród osób, które chcą bawić się w PvP.

Chyba że nie byłoby żadnych strat rzeczywistych w jednostkach ze strony obrońcy. Ranking wygranych mnie nie interesuje, mógłbym sobie być gdzieś nisko i mogliby mnie tłuc, pod warunkiem, że nie traciłbym jednostek. Ja po prostu nie mam ochoty ani czasu na zabawę w walkę z innymi graczami. Dlatego właśnie gram w Elvenar.
 

DeletedUser110

Guest
Na NIE.
Chcecie walki między graczami? Idźcie sobie na Plemiona czy inne podobne, takich gier jest cała masa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry