• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

pokój zainteresowań w kwaterze robotników

Obledny Rycerz

Wędrowiec
Cześć Braci Elvenarowa.
Pewna część graczy ma nową funkcjonalność w postaci pokoju zainteresowań w kwaterze robotników.
Daje możliwość przyspieszenia produkcji w zamian za oglądanie reklam.
W naszym bractwie raptem 3 osoby na 25 ma tę opcję.
Czy funkcja ta jest włączona dla jakiejś losowej grupy testowej, czy też większość robi coś źle? :)
Adblocki powyłączane, zgody na reklamy włączona, testowane z różnych przeglądarek, wyczyszczone ciasteczka...
Wygląda że dostępność opcji to nie problem po stronie graczy.
Ktoś coś wie>?
 

Avintia

Wędrowiec
Jak widać Inno zaczęło robić to co od dawna robi w FoE. Rozpoczęto testy na serwerach live.
Spowodowało to lawinę protestów, bo część graczy ma pewne funkcjonalności które daje pewne korzyści.
Niestety Inno te protesty miało głęboko w poważaniu.
Takie badania mogliby przeprowadzić na całym serwerze a nie na tylko na wybranych (nie wiadomo w jaki sposób) graczach.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Gram z apki i mam
wlasnie ten pokój zainteresowań
mozliwe ze tylko apki go dostaly lub inaczej, na beta tego juz nie mam
 

Deleted User - 198835

Guest
Serwer beta stworzyli do testowania , więc tam w pierwszej kolejności powinny nowinki się pojawić >
A jak chodzi o testy na serwerach na żywo , to jeden z mojego bractwa ma to na pewno , ale nie działa to - po włączeniu najpierw redukcji czasu produkcji monet i obejrzeniu reklam nie było tej redukcji czasu , tak samo zadziało się z produkcją towaru - nie przyspieszyło jej ani o 1 sekundę , ale za to nachalnie o tej funkcji mu przypominają
Sama funkcja wydaje się dobrym dodatkiem i/lub zamiennikiem do przyspieszaczy z AM , pod warunkiem , że będzie działać
EDIT
Gość gra tylko z kompa
 

Rajstlin

Zwiadowca
Anrzej To nie przyspiesza produkcji tylko daje bonus do zbioru , czyli po staremu konczy sie produkcja odpalamy i zbieramy
 

Deleted User - 198835

Guest
Mam jego skrina - pisze , żeby wybrać co ma przyspieszyć produkcję a nie zwiększyć produkcję
Chyba , że to błąd w pisowni , albo tłumaczenia
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2023-06-18 164435.png
    Zrzut ekranu 2023-06-18 164435.png
    318,4 KB · Wyświetlenia: 11

Rajstlin

Zwiadowca
Opis mylacy ale dziala jak pisalem , niestety bonus liczy tylko od podstawy nie zalicza bonosow za relikty a w przypadku zlota i zasobow nie liczy bonusu za kulture
 
Do góry