• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione pomoc/populacja [11469]

  • Rozpoczynający wątek AdAm26111994
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
SIEMA WY TEZ MACIE JAKIS BLAD W GRZE NP.JAK ROZBUDOWUJECIE COS TO DAJE WAM POPULACJE ZAMIAST ZABIERAC?
 

DeletedUser1199

Guest
Jeśli rozbudowuje Pan rezydencje, to jest to całkiem normalny proces - populacja rośnie. Jeśli przy innych budynkach ludność zwiększa się zamiast maleć, polecam odświeżyć grę, błąd powinien sam się naprawić. Miałem podobną dziwną sytuacje np. monety w rezydencji naliczało mi w drugą, ujemną stronę, ale odświeżenie przeglądarki pomogło i pieniądze z powrotem zaczęły gromadzić się w prawidłowy sposób :)
 

DeletedUser772

Guest
Też tak mam :) Wczoraj rozbudowałem bodajże warsztat i naliczyło mi wtedy 5000 populacji - piękny moment :D Ale potem już nalicza normalnie, więc się nie przejmuję ;)
 

DeletedUser964

Guest
Ten błąd jest znany przynajmniej od paru tygodni i chyba nikt się tym nie przejmuje.
 

DeletedUser1199

Guest
bo to jest taki rodzaj błędu, który znika po odświeżeniu, a tych 5000 populacji i tak nie można wykorzystać.
 

DeletedUser964

Guest
@fizo12
Właściwie specjalnie nie przeszkadza mi ten błąd, ale wolałbym, aby zajęto się nim, a nie zmianami kupca czy systemu walki.
 

DeletedUser1199

Guest
A zgłosił ktoś? Ja również nie jestem wielkim zwolennikiem zmian w systemie walki. Co do kupca może jednak tak źle nie będzie, zobaczymy.
 

zata

Zwiadowca
Jak dla mnie to on wrócił z ostatnią aktualizacja tak samo podwyższona kultura za motywki :)
Oba błędy jak dla mnie były usunięte i wróciły razem z ostatnim updatem.

Zarówno nadmiarową kulture jak i populacje daje się wykorzystać. Populacja po odświeżeniu jest na minusie jeśli zeszliście poniżej rzeczywiście posiadanej a przy kulturze bonusy się naliczają czyli złoto i młotki zbiera się jak na 170%.
 

DeletedUser1199

Guest
Populacji nie wykorzystasz, bo będziesz na minusie. Kultura owszem - idzie się załapać na pełne słoneczko :)
 

zata

Zwiadowca
Puścisz rozbudowę czy postawisz nowy budynek a że po tej operacji jesteś na minusie to nie znaczy że Ci się nie udało wykorzystać tej populacji bez niej byś budowy nie rozpoczął :)
Za jakiś czas minus będziesz zmuszony zlikwidować ale co zyskałeś dzięki rozbudowanemu budynkowi to Twoje :)
 

DeletedUser1199

Guest
kiepski zysk, jak to mówią w powiedzeniu : na kredyt kupować jest łatwo, spłacić już trudniej :)
 

DeletedUser964

Guest
A zgłosił ktoś?
Ten i wiele innych błędów były nieraz zgłaszane jeszcze na becie, po czym wchodziły na serwery krajowe razem z aktualizacjami. Chyba nawet Dragomira wspominała nieraz, że jakiś błąd był znany i zostanie zlikwidowany dopiero w przyszłości
 
Do góry