• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pomoc w bractwie - przyspieszenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysl?


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Witam,

Pomoc w Bractwie to dużo klikania. Przełączanie co miasto na okienko Bractwa, przewijanie stron, klikanie na gracza i na przycisk "Odwiedź" zajmują więcej czasu niż sama pomoc.

Nie proponuję, aby wprowadzić automatyczną pomoc na wzór FoE, bo jest to zbyt skomplikowane i tatki temat już istnieje w odniesieniu do sąsiedztwa ;)

Proponuję, aby wprowadzić dwa skróty klawiszowe - strzałki w prawo i w lewo.
Strzałka w prawo przenosi nas do miasta niżej w rankingu Bractwa, czyli następnego.
Strzałka w lewo przenosi nas do miasta wyżej w rankingu Bractwa, czyli poprzedniego.

Wydaje mi się, że to nie jest tak skomplikowane, a zaoszczędzi dość dużo czasu i przyspieszy motywację :)
 

DeletedUser79

Guest
Co prawda teraz po wprowadzeniu opcji przyspieszenia sprzętowego dużo mniej czasu zajmuje pomoc sąsiedzka w bractwie, jednak jest to dosyć monotonne zajęcie, przez co być może nie wszystkim się chce motywować innych graczy. Uproszczenie systemu "przeskakiwania" między miastami na pewno zmotywowałoby niektórych do motywowania innych :)
 

DeletedUser14

Guest
Ja akurat z czy bez przyspieszenia aż takie różnicy nie widzę, ale jak tak patrzę, to ilość klikania i czas na wyjście z miasta gracza do okienka Bractwa, wyszukanie następnego i przejście do niego zajmuje więcej czasu niż sama pomoc u tego gracza, więc używanie strzałek prawdopodobnie używanie strzałek skróciłoby po prostu czas całej motywacji o około połowę :)
 

DeletedUser

Guest
A może zamiast kombinowania w tę stronę można by zrobić przewijanie członków gildii w postaci dodatkowego okna/paska u dołu z pewnymi podstawowymi informacjami?
 

DeletedUser14

Guest
Też może być :)

Strzałki to najprostsza alternatywa, najszybsza :p

images
 

Deleted User - 34008

Guest
A ja uważam że można oba pomysły połączyć. Oprócz tych strzałek, które są na obrazku theka a służących do przewijania listy,można dołączyć drugie strzałki z pomysłu Hikariego. Te strzałki do przechodzenia do kolejnego gracza pokazywałyby się tylko gdy odwiedzamy gracza z gildii. Wtedy gracz u którego aktualnie / ostatnio byliśmy byłby wycentrowany na środku listwy.
 

DeletedUser13

Guest
Mi się podobają obie opcje.
Obecnie nawet brak problemów z długim oczekiwaniem wczytywania miast nie jest równoznaczny z towarzyszącą monotonią tej czynności.
 

DeletedUser171

Guest
thek - bardzo czytelne podoba mi się bardzo. Niestety wielu graczy nie odwiedza sąsiadów a to by ułatwiło nawigacje miedzy sąsiedzką.
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie taki pasek można zrobić osobno dla gildii (po lewej) i znajomych jakich odwiedzamy (po prawej). Do tego chowane w dół, podobnie do chata gildyjnego. Zresztą samo menu wielokrotnie nie jest potrzebne i również mogło by być chowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry