• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Poszerzenie oferty tworzenia w Akademii Magii

Czy jesteś za poszerzeniem oferty tworzenia w Akademii Magii?

  • tak - jako dodatkowe okienko z receptą

  • tak - w już istniejącym okienku z receptami budynków

  • nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

Lanariko

Szef kuchni
Wiele ostatnio mówi się o możliwości zdobycia cennych budynków eventowych przez graczy świeżo dołączających do gry.
Może mój pomysł nie jest jakiś bardzo rewelacyjny i ten post chyba bardziej byłby petycją do twórców gry niż pomysłem jako takim.

Co powiecie na poszerzenie oferty tworzenia w Akademii Magii o wszystkie budynki będące nagrodami głównymi w byłych eventach?
Chodzi mi tylko i wyłącznie o nagrody główne - nagrody dzienne i tak często się powtarzają.
Oczywiście jeśli ktoś już posiadałby takowy budynek jego ponowne wytworzenie byłoby niemożliwe (tak jak jest to w tej chwili z podstawami do feniksów).
Budynki setów można by było tworzyć oddzielnie.

Edit:
chętnie posłucham czemu nie - być może do pomysłu zostaną zgłoszone ciekawe poprawki, które by go uatrakcyjniły.
 
Ostatnia edycja:

Lanariko

Szef kuchni
Zaproponowałabym żeby były traktowane jak budynki i pojawiały się w ich okienku do wyprodukowania.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Jesli się nie mylę to jakis czas temu tak było i zostało to zmienione i IG zostawił tylko feniksy do produkcji :)
Moim zdaniem jest to nie potrzebne ponieważ są kolejne eventy w których zdobywamy następne budynki... szkoda, że te nowe budynki eventowe 4x4 nie mają jakiś lepszych właściwości po nakarmieniu
 

Charlene

Szef kuchni
Uważam, że takie pomysły ze starymi budynkami nie mają szansy na realizację z prostego powodu- INNO je daje, ale za realną gotówkę, więc czemu by mieli dawać je za darmo, skoro mają z tego pieniądze. Poza tym, jak już ktoś wspomniał, były już podstawy do niektórych budynków i je skasowali, więc wątpię, że chcieliby je wrzucić na stałe, jedynie podczas eventów i tym samym zarobić.
 

skrybik

Rozbójnik
Zaproponowałabym żeby były traktowane jak budynki i pojawiały się w ich okienku do wyprodukowania.
Mam pomysł. Artefakty mogłyby się pojawiać np. co 10 mistycznych obiektów w skrzynce do wylosowania. Fakt, ci bardziej zaawansowani grzce mogliby je szybciej zdobywać, ale ci z kolei i tak mają budynki na wysokich stadiach. Za to słabsi gracze też musieliby się sporo namęczyć, żeby je zdobyć. Częściej używaliby przetasowań, czyli diamentów.
 
Do góry