• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Poszukiwane miasto

  • Rozpoczynający wątek Stupendous
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dnia 1 sierpnia o godzinie W...no dobra, o godzinie 21:xx, zaginęło miasto o wartości ponad 4 tysięcy punktów.

Rozciągało się - mniej lub więcej - na zaznaczonym na zdjęciu obszarze.

7yzENZS.jpg


Nie wiadomo w którą stronę się udało, okoliczni ludzie nic nie widzieli, a elfy - jak to elfy - nie chciały powiedzieć (być może są zamieszane w całą sprawę)

- dla jasności, odświeżanie strony, jak i również wyjście i ponowne wejście do gry nie pomagają. Miasto oczywiście nadal tam jest, gdyż w chwili pisania tej wiadomości jedna z moich Ubojni została odrestaurowana.


Gdyby wśród przeglądających temat czaił się porywacz, to:
Nie wiem, kim jesteś, nie wiem, czego chcesz. Jeśli żądasz okupu, nie mam żadnych pieniędzy. Posiadam jednak specyficzne umiejętności; umiejętności nabyte w trakcie bardzo długiej kariery. Umiejętności, które sprawiają, że staję się prawdziwym koszmarem dla ludzi takich jak ty. Jeśli puścisz moje miasto wolno, zapomnimy o całej sprawie. Nie będę cię szukał, nie będę ścigał. Jeśli tego nie zrobisz, zacznę cię szukać, znajdę Cię.......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Proszę podać rodzaj i wersję przeglądarki internetowej jak również wyczyścić pliki Coockie.
 

DeletedUser

Guest
Dodam że wyczyszczenie pamięci podręcznej też nic nie zmieniło. W innej przeglądarce działa, ale nie będę się poniżał korzystaniem z IE :D
 

DeletedUser

Guest
Czy zostało wysłane zgłoszenie do supportu? Tam powinni wyjaśnić tę sytuację :)
 

Antynomia

Wędrowiec
Kilkakrotnie się spotkałam ze znikaniem miasta, lecz mi za każdym razem pomagało ponowne włączenie przeglądarki.
 

DeletedUser79

Guest
Mi również w takim wypadku pomógł restart przeglądarki.
 

DeletedUser

Guest
Jaką masz wersję Flash Playera? Nie zaktualizowałeś sobie czasem systemu do Windows 10?
 
Do góry