• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potęga muzyki

Lolek00

Wędrowiec
Zrobiłem ostatnie badania,
i to co ?
koniec gry?
kiedy można zlikwidować budynki portalowe?
Mam wir na 14-tym poziomie i wisi mi zadania zbudowania budynków portalowych.
Co z tym zrobić /
Ktoś coś poradzi ?
 

Lanella

Wędrowiec
Jeżeli zrobiłeś wszystkie badania i nie chcesz robić zadań (chociaż jak rozbudujesz gaj na ostatni poziom, to przy którymś zadaniu możesz dostać diamenty za jego sprzedaż), to możesz pousuwać budynki rasowe i chwilowo zająć się rozwojem miasta. Trwają prace nad 12 rozdziałem. Jak wejdzie nowy rozdział (nie wiem kiedy, tu może ktoś inny pomoże), to zadania z 20-tego będzie można anulować.
 

Lolek00

Wędrowiec
Czyli budynki rasowe można spokojnie sprzedać ?
potrzebne już nie będą?
Rozbudowywać gaju na ostatni poziom nie chcę bo za dużo pracy nad składnikami i nie mam miejsca na busynki do rozbudowy
 

Maruda11

Wędrowiec
Po mojemu można sprzedać. Jak miałem zadanie sprzedać budynek portalowy, to postawiłem gaj krasnoludów i go sprzedałem - zadanie zaliczyło. Ja sprzedałem wszystko i czekam na następny rozdział.
 

KatieKate

Zwiadowca
Czyli budynki rasowe można spokojnie sprzedać ?
potrzebne już nie będą?
Rozbudowywać gaju na ostatni poziom nie chcę bo za dużo pracy nad składnikami i nie mam miejsca na busynki do rozbudowy
Cześć, ja też nie mam ochoty ani miejsca na rozbudowę Gaju Harmonii na ostatni level. Ale jak obejść 2 ostatnie badania, gdzie jest potrzebne 7500 nutek? Chyba tylko płacąc diamentami?
 
Do góry