• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Powiadomienia odnośnie bractwa na aplikacji

Czy uważasz to za przydatne?

  • Jasne

    Głosy: 21 95,5%
  • Nie, po co to komu

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22

skrybik

Rozbójnik
Grając na komputerze, kiedy ktoś dołącza lub opuszcza bractwo, dostajemy powiadomienie, że np. Gracz skrybik opuścił bractwo. Na aplikacji zaś, czegoś takiego nie ma u musimy sami domyślać się ewentualnych zmian, dlatego uważam, iż taka opcja byłby przydatna.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Rzadko korzystam z aplikacji przeważnie jak jestem na mieście lub w pracy po za dostępem do komputera a trzeba nastawić nową produkcję ale pomysł ciekawy i wart wprowadzenia gdyż faktycznie takich powiadomień nie ma na apce a wiele osób z niej korzysta, dlatego głosuję na tak :)
 

Tajniakos

Paladyn
Jak dla mnie aplikacja służy tylko do zdejmowania i nastawiania produkcji co nie oznacza, że wersja przeglądarkowa i aplikacja powinna być opatrzona takimi różnicami. Jestem oczywiście na Tak :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Tajniakos to że apka kuleje a do tego nie jest od wczoraj to inna sprawa i tutaj co rusz można byłoby składać coraz to nowe propozycje na jej udoskonalenie. Twórcy gry doskonale o tym wiedzą jednak nic z tym nie robią i tak jak napisałeś:
aplikacja służy tylko do zdejmowania i nastawiania produkcji co nie oznacza, że wersja przeglądarkowa i aplikacja powinna być opatrzona takimi różnicami
o czym świadczą m.in. wprowadzone nowe zmiany w grze dyskryminujące wręcz "apkowiczów" a przecież w dobie XXI wieku wiele osób korzysta z aplikacji różnego typu które to starają się dostosować do odbiorców a poprzez to zwiększyć ich (aplikacji) jak najbardziej optymalne i przyjazne użytkownikowi rozwiązania.
 

Tajniakos

Paladyn
Dla mnie zadziwiające jest to, że programiści nie widzą różnic pomiędzy aplikacją a wersją przeglądarkową gry i to, że to gracze są zmuszeni do wskazywania tych różnic :) Mało tego to nie widzę zbytniej woli w wyrównywaniu szans dla graczy korzystających z aplikacji. Moim zdaniem to INNO powinno zależeć aby ich produkt miał takie same funkcje w obu przypadkach i robić wszystko aby tak było :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Moim zdaniem to INNO powinno zależeć aby ich produkt miał takie same funkcje w obu przypadkach i robić wszystko aby tak było
Tak bywa w normalnym świecie ale nie od dziś wiemy że INNO to zupełnie inny świat który rządzi się własnymi prawami i własnym zdaniem-dlatego szkoda strzępić klawiatury bo przyjdzie gajowy i nas wytnie za off top :)

Dlatego idę raczej dokończyć oglądanie 2 sezonu Star Trek Discovery bo tam choć bujają w gwiazdach to przynajmniej mają nawigatora :)
 
Do góry