• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Powracające Wiadomości

Czy dodanie takiego okna uważasz za potrzebne?

  • Tak, jak najbardziej

    Głosy: 23 92,0%
  • Nie

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
system na wiele nie pozwala? serio? wystarczy cofnąć zmianę i pozamiatane
Przeciez rozwiazanie, o ktorym wspomnial @jarq, jest prawie idealne, a w kazdym razie duzo lepsze zarowno od starego, jak i od obecnego. Rozwiazany zostanie zarowno problem lancuszkowego spamu, jak i niepewnosci, czy wiadomosc prywatna do innego gracza (np. z innego bractwa) dojdzie, czy moze adresat juz ten temat skasowal.
 

visit0r

Paladyn
Przeciez rozwiazanie, o ktorym wspomnial @jarq, jest prawie idealne, a w kazdym razie duzo lepsze zarowno od starego, jak i od obecnego. Rozwiazany zostanie zarowno problem lancuszkowego spamu, jak i niepewnosci, czy wiadomosc prywatna do innego gracza (np. z innego bractwa) dojdzie, czy moze adresat juz ten temat skasowal.
chodzilo o zwrot;"system nie pozwala"
 

shantieq

Wędrowiec
a co z wiadomosciami, ktore sie same usuwaja a sa niezbedne? np. piszesz z kims przez kilka miesiecy Nagle masz przerwe Wracasz do gry a tu 0 wiadomosci z ta osoba, badz ktos w wiadomosci wypisze Ci istotne informacje dotyczace gry, chcesz sie dzieki temu przygotowac do niej, ale okazuje sie, ze po jakims czasie wiadomosci znikaja. Za kazdym razem je mam zapisywac, aby nie obawiac sie o znikniecie? Toz to absurd.
 

xEasyRiderx

Rycerz
a co z wiadomosciami, ktore sie same usuwaja a sa niezbedne? np. piszesz z kims przez kilka miesiecy Nagle masz przerwe Wracasz do gry a tu 0 wiadomosci z ta osoba, badz ktos w wiadomosci wypisze Ci istotne informacje dotyczace gry, chcesz sie dzieki temu przygotowac do niej, ale okazuje sie, ze po jakims czasie wiadomosci znikaja. Za kazdym razem je mam zapisywac, aby nie obawiac sie o znikniecie? Toz to absurd.
Tutaj chyba masz odpowiedź :)
Właśnie się dowiedziałem że trwają pracę nad zmianą, niestety obecny system nie na wiele pozwala, ale pomysł jest taki aby w wiadomościach indywidualnych, czyli jeden gracz do drugiego pozostało tak jak jest, czyli jeśli ktoś napisze to nawet skasowana wiadomość się pokaże, natomiast w wiadomościach grupowych będzie tak jak było kiedyś, czyli jeśli ktoś skasuje wiadomość to już nie będzie widział nowych. Już niebawem będzie to testowane na becie.
A obecnie działa to dokładnie tak jak opisał to @jarq
 

shantieq

Wędrowiec
Tutaj chyba masz odpowiedź :)

A obecnie działa to dokładnie tak jak opisał to @jarq
No właśnie nie mam tej odpowiedzi bo ja nie mowie o kasowaniu wiadomości, ale o znikających wiadomościach mimo ich nie kasowania :))) wiec co z tym zrobić?
//
wiele mam wiadomości roboczych, np. ostatnio chciałam napisać do arcymaga jakiegoś i wyskoczył mi komunikat, iz mam z ta osoba skrzynkę robocze. Sprawdziłam, żadnych wiadomości nie widziałam. Nie pamiętam co najlepsze. A ja wiadomości nie usuwam, więc gdzie się to podziało?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry