• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Premia kultury

bas26

Wędrowiec
Mam problem z zadaniem ,, osiągnij 3 poziom Premii kultury. Pousuwałam budynki z dużą premią spadło na 100 %. Postawiłam jeden z usuniętych wyskoczyło 180 %. Usunęłam ten i dałam inny o niższej poziomie i to samo. Proszę powiedzieć gdzie jest błąd.
 

Deleted User - 198835

Guest
Najprawdopodobniej musisz mieć odpowiedni procent premii kultury
Jak najedziesz na znaczek kultury (słoneczko , chmurki ITP) to zobaczysz na którym znaczku jesteś - jest 5 znaczków odpowiadających ilości premii - pierwszy to 100% (ten może się nie liczyć , bo z niego nie masz premii) , potem 125% , 150% , 160% , a ostatni to 170% - musisz się wszczelić na ten 150% , albo 160%
Jak możesz to daj znać , czy wyszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bas26

Wędrowiec
Mam jednak inaczej , jest 100%,180%, 205%, 215% i 225%. Bardzo dziękuję , pomyśle jeszcze.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Jesli tak masz to pewnie rzucales
zaklecia na budynki kultury
dlatego pokazuje ci takie wartosci
 

Deleted User - 198835

Guest
Jest dokładnie tak , jak Seviper pisze - ja podałem wartości bez rzucanych czarów , czyli spróbuj zdobyć trzecią wartość bonusu , czyli postaw , albo usuń z miasta budynki kulturowe , tak , żeby mieć tą trzecią wartość
 

bas26

Wędrowiec
No niestety ale nie daje rady. Została mi jedna teleportacja, budowałam nowe drogi, robiłam nieaktywne budynki dające kulturę i wszystko na nic.
 

bas26

Wędrowiec
Proszę powiedzieć które to są budynki? Moja sytuacja obecna to: wymagania obecnego poziomu 390 000, dostępne 210 368, bonus pomocy sąsiedzkiej 235 156. Mam 125%. Wymagania do kolejnego poziomu , to 150% to 344 482.
 

ryjuwka

Rozbójnik
W zakładce budynki masz zakładkę kultura i tam są budynki kulturowe.
drugim sposobem jest wyciągnięcia z inwentarza z zakładki budynki budynku dającego kulturę ( jeśli są tam zmagazynowane )
 

Deleted User - 198835

Guest
Jak ustawiłeś wszystkie opcje z tą kulturą i w żadnej z nich nie zaliczyło Ci tego zadania , to napisz do suportu i zgłoś błąd
 

Deleted User - 198835

Guest
Trzeba mieć trzeci poziom premii , ale nie można czarować załapkowanych budynków kulturowych
Albo większa premia przy zborach z rezydek i warsztatów , albo nagroda z zadania - tak ja to widzę
 
Do góry