• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Problem z bonusem kultury

  • Rozpoczynający wątek aldzik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wersja gry: v 1.0.10
Świat gry: PL 1
Przeglądarka + wersja: Firefox 44.02
Wersja Flash Playera: 20.0.0.306
System operacyjny: Windows 10 64bit
Rozdzielczość ekranu:1920x1080
Nazwa konta: aldzik
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: Na razie nie wiem, zdarzyło się to drugi raz, na przestrzeni miesiąca a ciężko wyczekać za taką sytuacją ponownie.

Opis sytuacji:
10:55, loguje się do gry, pokazuje mi poziom kultury 100% i kilka powiadomień których nie czytam, zbieram młotki na 100%, na poziomie 15 warsztatu to jakieś 2770? Po dwóch minutach dokłada mi się kolejne powiadomienie do odczytania, poziom kultury rośnie na 125%. Zbieram więc teraz młotki z nadzieją ze będzie to już 125% tak samo z kasą. Nic bardziej mylnego, nadal zbieram w 100%. Przeładowałem grę z zaciekawieniem co się stanie. Teraz zbieram młotki i kasę i już jest normalnie.

Spodziewane działanie:
Przy wzroście kultury bez przeładowania gry powinien działać bonus do zbieranych produktów.

Kroki do odtworzenia błędu
1. Zaloguj się do gry na świecie 1
2. Miej 100% kultury
3. Zbieraj młotki i kasę na 100%.
4. Otrzymaj pomoc i wzrost kultury.
5. Zbieraj młotki i kasę.
6. Jeśli zbierasz bez bonusu, przeładuj grę.

Zrzut ekranu z widocznym błędem:
A tu zrzut z Culture. Wiadomo powinien być w dziale, błędy w tłumaczeniu, ale wystąpił ten błąd razem z moim. Wątpie aby było powiązanie, ale zamieszczam wszystko co się wydarzyło.
Beztytulu_swxphrh.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witajcie, dzisiaj nastąpiła taka sama sytuacja, miałem kulturę na poziomie 100% brakowało jednej motywacji aby przeskoczyło na 125, poprosiłem jednego z graczy aby zmotywował u mnie Ogród Harmonii. Otrzymałem powiadomienie ale nie sprawdzałem tego powiadomienia. No i przez jakieś 20 sekund nic się nie działo - kultura na poziomie 100%, więc trochę poklikałem po prowincji i dopiero w tym momencie wskoczyło na 125%. Jednak problem w tym że bonus nie został doliczony do budynków takich jak: Rezydencje i Warsztaty. Pozostał na poziomie 100%. Wszedłem na mapę świata, wróciłem i nadal to samo. Pomaga za każdym razem przeładowanie gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Sprawdzałam i u mnie nie występuje, dlatego proszę o pomoc Graczy. : )
 

DeletedUser

Guest
Dzisiaj sprawdzę na drugim sprzęcie. Jeśli na tym drugim będzie tak samo, zabiorę go do znajomego i sprawdzę na tym sprzęcie ale u innego dostawcy łącza.
//

Błąd występuje w każdym przypadku. Po prostu kiedy mam 100% a ktoś mi da motywacje i akurat wskoczy na 125% to muszę przeładować grę, aby to się zwiększyło.
//
U mnie zaczęło działać, musiałem jednak coś z tym zrobić aby zaczęło.
Mam pytanie; z aktualizacji 1.1 wynika że
Pomoc Sąsiedzka nie będzie więcej wymagała przeładowania gry, aby efekt wyświetlił się we wskazówce budynku kulturowego.
@Dragomira, zatem był problem z tym ? :)

Połączono//Urdur


//Drago//No dlatego prosiłam o sprawdzenie na 1.1 bo po aktualizacji nie udało mi się tego błędu powtórzyć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry