• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd problem z czatem

kasiaczb

Zwiadowca
Czy możecie coś zrobić z czatem? Po wciśnięciu enter zapisana wiadomość znika. Wcześniej znikała tylko jak się użyło litery ą .
 

asienkai985

Wędrowiec
Przeglądarka Google Chrome
Wersja 48.0.2564.109 m
U mnie na czasie też występuje powyższy błąd z ą - wpisując tę literkę reszta tekstu przed znika/kasuje się. Niezależnie od świata w jakim aktualnie jestem.
 

DeletedUser

Guest
Przeglądarka Google Chrome
Wersja 48.0.2564.109 m
U mnie na czasie też występuje powyższy błąd z ą - wpisując tę literkę reszta tekstu przed znika/kasuje się. Niezależnie od świata w jakim aktualnie jestem.

Ten problem z literką "ą" jest tylko na Google Chrome, kiedyś było na to rozwiązanie ale nie jest na dzień dzisiejszy aktualne. Jeżeli będziemy coś wiedzieć na ten temat to oczywiście poinformujemy w odpowiednim dziale. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że jest to problem z Adobe Flash Playerem, którego używa Google Chrome i nie jest to błąd gry. Na innych przeglądarkach napisane "ą" nie kasuje wiadomości.
 

DeletedUser363

Guest
Żeby było jeszcze śmieszniej problem z literką "ą" występuje u mnie na komputerach z systemem Windows, natomiast na Fedorze 23 oraz Ubuntu 14.04 nie ma go. Normalnie mogę pisać "ą" i nic się nie dzieje. :) Chrome na tych dwóch linuksach nie ma problemu.
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie linuxowe dystrybucje nie mają problemu z "ą" na Chrome. Problem dotyczy tylko Flasha na windowsie.
 

DeletedUser626

Guest
Ten sam problem ma Opera, jakby ktoś szukał zamiennika, bo Opera i Chrome jadą na tym samym wózku niestety.

Temat oznaczam jako "nie błąd", bo to nie jest błąd gry, mimo że oczywisty błąd przeglądarki.
 

DeletedUser626

Guest
No niestety, rozszerzenie nazywa się tak samo, ale to już nie to co wcześniej. Będę szukać dalej : (

Edit: Znalazłam starszą wersję tamtej wtyczki, niestety Chrome nie pozwala na instalacje spoza sklepu. Wtyczka działa dla Opery, ale też wyskakuje ostrzeżenie o potencjalnie niebezpiecznej stronie - kiepskie rozwiązanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry