• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Problem z letnim przesileniem.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1048
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1048

Guest
Opis błędu: Mam teraz zadanie, gdzie trzeba rozwiązać 20 konfliktów lub mieć przynajmniej 200 prowincji. Problem w tym, że nie ma paska postępu do 20 konfliktów, a jak jakiś rozwiążę, to nic się nie dzieje. Nie mam jeszcze 200 prowincji, a dokładniej brakuje mi 13 co w obecnym stanie jestem zrobić za jakieś 15-16 dni... Przez co pkt do eventu będę mógł zdobywać tylko w dziennych zadaniach, co daje mi małe szanse na jakieś ciekawe nagrody...

Był już ten temat, ale został zamknięty, ale nie ma w nim odpowiedzi na mój problem.
Otóż rozwiązałem 20 konfliktów (konkursowe co prawda, ale też konflikty, i za pomocą przekupstwa), i zadanie nie zostało zaliczone. Czy takie rozwiązanie, jakie zastosowałem nie kwalifikuje się do zaliczenia zadania?
 

DeletedUser1047

Guest
Konkursowe się nie liczą, zrób normalne i wtedy na pewno zaliczy :)
 

zata

Zwiadowca
Dokładnie a licznik w twoim przypadku z 200 na 20 zmieni sie dopiero przy 19 konflikcie :)
 

DeletedUser964

Guest
Programiści powinni umieścić 2 paski postępu, z tym się zgodzę, ale w już było tłumaczone, że to nie jest żaden błąd. W tym wypadku pasek pokazuje postęp w bardziej zaawansowanym wariancie misji, wystarczy po prostu podbijać te prowincje i tyle. Co do turniejowych prowincji, one nigdy nie liczyły się do misji na podbijanie, więc nie, takie rozwiązanie się nie kwalifikuje.
 
Do góry