• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

problem z punktami rankingowymi

szycha102

Wędrowiec
Od jakiegos czasu mam problem z punktami rankingowymi.Po prostu ich nie dostaje , ostatnio 650 punktow za turniej.Rozbudowywalem w tym tygodniu kupca i tez zero.Rozbudowywalem inne cuda i zero punktow.Dzieje sie tak juz od kilku miesiecy.Mialem nadzieje,ze jak bedzie modernizacja gry to wtedy zostanie to uzupelnione.Niestety nic z tego.
 

szycha102

Wędrowiec
ta bralem pod uwage to ze moge dostac te punkty po rozbudowie.Mijaja jednak miesiace i nic.Dzisiaj trwa nastepna rozbudowa cudu i jak na razie nic.Zobacze po,ale jestem pewien ze nic nie dostane.Jakie beda efekty napisze
 

DeletedUser2518

Guest
A wydałeś runy czy książki na ulepszenie cudu ?
 

szycha102

Wędrowiec
wlasnie w ostatnio rozbudowywanym cudzie podnosilem poziom dzieki runom.Przypominam ,za rozbudowywalem wczesniej cuda za PW i runy.W obu przypadkach nie dostalem na konto punktow rankingowych.To samo dotyczy ostatniego turnieju,gdzie zdobylem 650 punktow,ale tylko teoretycznie,bo ich tez nie dostalem.
 

artur87

Rycerz
Punkty rankingowe za rozbudowę cudu otrzymuje się po zakończeniu rozbudowy cudu i tylko jeśli przed rozbudową cudu trzeba było inwestować w niego PW - ilość otrzymywanych punktów rankingowych = ilości zainwestowanych PW. Jeśli przed rozbudową cudu trzeba było uzupełnić koło runiczne, to punktów rankingowych się nie otrzymuje.

Jeśli chodzi o punkty rankingowe za turniej, to najedź kursorem myszy na puchar znajdujący się pod Twoim avatarem, a zobaczysz swoje punkty rankingowe z podziałem na różne kategorie, w tym turnieje. Mam nadzieję, że spoglądając na to będziesz w stanie stwierdzić, czy otrzymałeś punkty rankingowe za ostatni turniej.
 

szycha102

Wędrowiec
Sprawdzalem i mam zdobyte 650 punktow za turniej,ale ich nie dostalem.Za cuda tez nie dostaje.Sprawdzalem kilka razy,przed i po rozbudowie.
 

DeletedUser626

Guest
To co się wyświetla w rozpisce do rankingu to części składowe - jeśli pokazują Ci się tam punkty za Turniej, to nie możesz ich nie mieć w wyniku sumowania. Zsumuj sobie części składowe i wyjdzie Ci Twoja ilość pkt. w rankingu. Punkty za Cuda natomiast można łatwo sprawdzić sumując PW z ukończonych poziomów - na wiki powinny być aktualne wartości, ale w razie wątpliwości mogę sprawdzić konkretne wartości. I tak samo, jeśli wartość zsumowana z miasta zgadza się z tym, co jest napisane w rankingu, to znaczy, że te punkty są częścią Twojego ogólnego wyniku.
 

DeletedUser174

Guest
650 pkt zdobytych w turnieju nie jest równoznaczne z pkt rankingowymi. Może tu jest problem? albo może lokata w rankingu pomyliła się z punktami rankingowymi?
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@szycha102 Zadałam sobie trud podliczenia tego, co się dało bez problemów policzyć, i jeśli to był Twój pierwszy turniej skończony na tak wysokim miejscu, to z rankingiem jest wszystko w porządku. Może z jakiegoś powodu Tobie ranking wyświetla się błędnie?
 
Ostatnia edycja:

szycha102

Wędrowiec
Juz jest nowy turniej i nowy ranking,wiec nie moge sprawdzic.Z tego co pamietam to cos 4080 punktow i bodajze 7-8 miejsce.Punktow za to dostalem 650
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Tak, wiem, widziałam. Chodziło mi konkretnie o to:
szycha.jpg
Według tego we wcześniejszych turniejach przynajmniej raz zająłeś miejsce w top100, co dało Ci, łącznie, 38 pkt, poza ostatnimi 650.
Odnosząc się do wiki, masz dokładnie tyle punktów za cuda, ile powinieneś mieć (suma PW potrzebnych na odpowiednie poziomy). Dodatkowo od wczoraj Twój ranking zwiększył się o ponad 100 pkt.
Więc pytam: czy u Ciebie wyświetla inną ilość punktów, niż u mnie? Bo inaczej nie rozumiem, na czym dokładnie polega problem, skoro na moim ekranie wszystko wydaje się zgadzać.
 

szycha102

Wędrowiec
Ok.dzieki.Przy nastepnej rozbudowie zwroce wieksza uwage na liczbe punktow i powiadomie czy jest dobrze
 
Do góry