• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Problem z wejściem do gry po ostatniej aktualizacji.

  • Rozpoczynający wątek Kleofasek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dzień dobry!

Po ostatniej aktualizacji mam problem z wejściem do gry. Po zalogowaniu się i próbie załadowania miasta, gra informuje mnie, że potrzebuję flash player. Flash player oczywiście mam, najnowszą wersję. Nawet go przeinstalowałem i problem jest ciągle ten sam. Wcześniej normalnie logowałem - aktualizacja coś zmieniła i nie mogę wejść do miasta bo żąda ode mnie flash playera. Używam najnowszej wersji firefox. Nic się na komputerze nie zmieniło oprócz aktualizacji Elvenar.

Z czym jest problem?

Czy ktoś napotkał ten sam "błąd"?

Pozdrawiam
 

DeletedUser968

Guest
Ja również mam ten sam problem.
Elvenar Team pomożecie? :)
 

DeletedUser945

Guest
Taki sam problem.
Gra "nie widzi" mojego Adobe Flash Playera, zarówno w Chrome jak i w Operze.
Wykonałam te same czynności co Kleofasek.

serwer 3
 

DeletedUser945

Guest
Halo Team!!!!
Przerwa obiadowa czy chowacie się ze wstydu?
 

DeletedUser405

Guest
Mam to samo.
PL2 wchodzę bez problemu, natomiast PL3 wymaga już obecnego Adobe Flash Player.
Koniec żartów proszę...
 

DeletedUser949

Guest
Ja równiez mam ten problem z zalogowaniem na s3.
 

DeletedUser836

Guest
ej to są jakieś kpiny.........już leci prawie 3h od tego.... dostaje delirium,bo nie mogę młotków robić! żądam rekompensaty! 1 ekspansja free mnie zadowoli!
 

Deleted User - 172852

Guest
Też mam ten problem na Felyndralu. Przeglądarki Firefox i Chrome. Pobranie nowego flasha i reinstalka nic nie dają. Restart kompa również.
 

DeletedUser951

Guest
( Do twórców ) Macie jak najszybciej to rozwiązać!!! Przez waszą głupotę tracę produkcje, a jest turniej mojej specjalizacjii! Macie mi oddać 2000 straconej stali!
 

DeletedUser626

Guest
Problem jest zgłoszony, dotyczy tylko PL3, technicy nad nim pracują.
 

DeletedUser951

Guest
Ps: W dodadutku jestem na urlopie i korzystam z puffina na moim lagującym się telefonie
 

zata

Zwiadowca
Ja sobie poradziłem ale oczywiście skopali coś wrzucając nową wersję jeden url do pliku nie istnieje rozwiązanie jest takie:

Clipboard02.jpg

jak sobie poradzicie to ok jak nie to musicie czekać na nich :)
 

DeletedUser945

Guest
Hehe
Ciekawa jestem ile czasu zajmie to syryjskim technikom w Inno....
 

DeletedUser626

Guest
Na PL3 zostaną wgrane brakujące pliki gry, serwer powinien dosłownie za moment ruszyć.
edit:// już działa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry