• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Promocja diamentów.

Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Kilka cytatów z tego tematu:

Różne promocje pojawiają się w czasie gry, jedne pojawiają się liniowo, wraz z postępem Gracza i rosnącym stażem konta, inne są odpalane niezależnie i np. są dostępne dla wszystkich przez 12 godzin, albo 2 dni. Nie ryzykowałabym stwierdzenia, że coś się już nie pojawi, ale też nie zapewnię, że będzie inaczej. Projekt stanowczo za młody aby rzucać tu pewnikami na temat promocji Diamentowych.

Wszystkie promocje, które określiłam wyżej jako pojawiające się liniowo, są zapisane w grze na stałe i mają swoje warunki załączenia się. Ma je każdy Gracz.
Odpalane niezależnie, to te, które pojawiają się w dany dzień/godzinę i są specjalnie jednorazowo konfigurowane, też mają swoje warunki pojawienia się.
Wracając do tematu - jest zarówno możliwa promocja, którą widzą wszyscy jak i taka, dostępna tylko dla części Graczy, ale nie dlatego, że ktoś jest uprzywilejowany, a dlatego, że inni albo już tą samą promocję mieli, albo dopiero będą mieć w przyszłości.
I tak, promocji jest wiele, z tym, że bardzo różne, więc nie mogę zagwarantować, że konkretna promocja się powtórzy. Może za to pojawić się inna.

Założyłem konto jakiś miesiąc temu. Rozpocząłem grę na każdym z trzech światów. Na każdym świecie, po krótkim czasie (około kilku godzin), pojawiał mi się bonus w którym za zakup diamentów w cenie ~40zł był mi oferowany dodatkowy, darmowy Robotnik. Na każdym ze światów odbywało się to niezależnie; czyli mogłem zgarnąć po 1 darmowym Robotniku za zakup diamentów za 40zł na każdym świecie z osobna.

Gram głównie na Felyndral, a pozostałe światy traktuję po macoszemu - stąd na świecie głównym połasiłem się na darmowego Boba.
Niespełna kilka godzin po tym, wyskoczyła mi kolejna promocja - tym razem związana z możliwością zakupienia unikatowych Pakietów za błyszczące kamyki. W pakietach tych było oferowane wojsko, a jego ilość zależała od ceny pakietu. Oferta ta była ograniczona czasowo - dostępna przez kilka dni, w formie dodatkowej zakładki (na miejscu obok wyboru płatności Przelewem, lub SMS'em).
Nie skorzystałem z niej.

Chciałbym uzyskać promocję, w której miałbym bonus zwiększający ilość zakupionych diamentów za daną kwotę. Czy to możliwe? A jeśli tak, to kiedy? Na jakich zasadach? Czy gracze uświadczeni taką promocją są w jakiś sposób losowani, czy wybierani? Jeśli wybierani, to na jakich zasadach? Kto się kwalifikuje? Czy można zwiększyć szansę na zostanie wybranym, poprzez większą aktywność? Lub może poprzez regularny zakup diamentów? A jeśli losowani, to wedle jakiego algorytmu? Czy może dzieje się to automatycznie, poprzez niezależny system? A jeśli tak, to kto nad nim czuwa? Czy zajmuje się tym legendarny Dział Promocji? Jak można się z nim skontaktować? Jak można ,,zasłużyć" na promocję? Czy jeśli nie skorzystałem z jednej z promocji, to automatycznie wskakuję na Czarną Listę Niewiernego Diamenciarza, i nie otrzymam już kolejnych ofert? Czy może poszczególne promocje są ze sobą niezależne?

Czy ktokolwiek ma jakieś doświadczenia związane z tematem płatnych Promocji? Jeśli tak, to czy zechciałby się nimi podzielić? Kiedy dana promocja się pojawiła? Po jakim czasie gry? Na jakim etapie postępu w grze? Czego dotyczyła? Jak długo była dostępna? Czy na koncie były wcześniej kupowane diamenty? Jeśli tak, to w jakiej łącznej ilości? Może po przekroczeniu jakiegoś progu, na przykład 10.000, promocja aktywuje się automatycznie - jako dla zasłużonego gracza?
 

DeletedUser449

Guest
Pewnie to nie pomoże, ale przy długich wydarzeniach jest promocja w ciągu kilku pierwszych dni, a potem kolejna w mniej więcej 3/4 czasie trwania. Jeśli dobrze pamiętam, przy każdym evencie była promocja na eventowy towar.
 

jakub357

Łucznik
Pewnie to nie pomoże, ale przy długich wydarzeniach jest promocja w ciągu kilku pierwszych dni, a potem kolejna w mniej więcej 3/4 czasie trwania. Jeśli dobrze pamiętam, przy każdym evencie była promocja na eventowy towar.

A kiedy można się spodziewać najbliższego eventu? Na Wielkanoc? Noc świętojańską? Pasterkę?
 

DeletedUser1088

Guest
u mnie promocje na diamenty pojawiały się cyklicznie, za każdym awansem do nowej epoki( odkryciu cudów/ zaawansowanego zwiadu)
od +30% do 50% (ostatnia promocja po wejściu do elfów) czyli za 319,99 dawali 21k diaxów (14k podstawowa + 7k bonus)
oprócz tego pojawiają się jakieś nie cykliczne, tak w środku ery, lub przy eventach.
 

DeletedUser626

Guest
Promocje ogólne, dla serwera, faktycznie załączane są w okolicach eventów (wydarzeń w grze) czy większych zmian, decyduje o tym dział marketingu. Natomiast promocje indywidualne są zakodowane w grze, nie da się ich dla kogoś sprawdzić, ani celowo załączyć.
 

jakub357

Łucznik
U mnie, promocje na diamenty pojawiały się cyklicznie, za każdym awansem do nowej epoki (odkryciu cudów/ zaawansowanego zwiadu)

Bardzo zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź, jakoby promocje indywidualne występowały zazwyczaj wraz z awansem do nowej ery; ewentualnie w jej środku, przy odkryciu cudu. Czy mógłbyś tę sprawę przybliżyć? Jakie epoki, które cuda? o_O
Ponieważ obecnie jestem na etapie finalizowania ery trzeciej, a licznik czasu w prawym górnym rogu jeszcze się nie objawił :p
 

DeletedUser1088

Guest
odkrycie cudu, czy odkrycie zaawansowanego zwiadu to prawie ten sam czas, czyli koniec poprzedniej i początek nowej ery;)
nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, ze pojawiały się cyklicznie w każdej zmianie;)
 

jakub357

Łucznik
odkrycie cudu, czy odkrycie zaawansowanego zwiadu to prawie ten sam czas, czyli koniec poprzedniej i początek nowej ery;)
Ponieważ obecnie jestem na etapie finalizowania ery trzeciej

Wybacz, jeśli wyraziłem się niejasno, ale dokładniej miałem na myśli erę trzecią, w której to też się obecnie znajduję, a w której rozbieżność, pomiędzy odkryciem cudu a końcem epoki, ima się w relacji pojęcia środka- końca.

Miłego dnia!

.
 

DeletedUser626

Guest
Promocje indywidualne nie są związane z Rozdziałami (ani Cudami), to raczej zbieg okoliczności - np. jeśli konto jest wciąż aktywne, czas promocji jest regularnie odliczany i o podobnym czasie pojawiają się ponownie. Przerwa w grze ten tryb burzy, każdy też gra w nieco innym tempie, więc u każdego występują inne przesunięcia.

Promocje serwerowe za to jak najbardziej mogą być związane z wyjściem nowej rasy czy innego dodatku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry