• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Promocja na Bogactwo.

Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Bogactwo.jpg
Dostałem promocję. Dotyczy ona paczek Szybkich Bonusów na Zasoby i Monety.
Nazwy paczek przemilczę, ale cen nie zamierzam.
Wow, jestem teraz bogaty! - kosztuje ~120zł. Za taką cenę dostaniemy trzykrotne uzupełnienie naszego skarbca w monety i zasoby (dokładnie
3,06x).
To jakiś żart?
 

DeletedUser174

Guest
nie, dlaczego? przecież to jest poważna oferta a nazwa jest jak najbardziej adekwatna. Jak ktoś ma problem z zasobami finansowymi i aby sobie ulżyć w tym cierpieniu postanowi skorzystać z tej pomocnej dłoni wyciągniętej przez IG to kto będzie bogaty??? Brawo!!! IG oczywiście. A im więcej kupisz to tym bardziej będzie większe bogactwo... przecież to takie proste i oczywiste. No ja Cię przepraszam, ale jak to inaczej chciałeś interpretować???

tylko podobno te super bonusy nie miały być dostępne w powszechnej sprzedaży... cóż ale tez mnie to jakoś nie dziwi. Starzeję się najwidoczniej...
 

jakub357

Łucznik
tylko podobno te super bonusy nie miały być dostępne w powszechnej sprzedaży

Poczułem się, jakbym czytał wypowiedzi polityków. Wywiązali się z obietnicy - te bonusy nie są dostępne w powszechnej sprzedaży, czyli nie są dostępne cały czas. Sprytne, a jednak te promocje dostaje każdy i każdemu jest oferowane ich kupno.
 

DeletedUser626

Guest
@kikimora - Nie ma "cennika", ponieważ te przedmioty są dostępne w grze tak samo jak inne - może pojawią się w paczkach promocyjnych, tak jak Odłamki Run, Wojsko czy PW, nie będą jednak dostępne bezpośrednio do kupienia ile dusza zapragnie.
Dokładnie to napisałam, gdy pytaliście o zakup szybkich bonusów w grze.
 

jakub357

Łucznik
Co nie zmienia faktu, że:
  1. Miało to być dostępne tylko jako nagroda, a stało się okazją do zarobienia przez IG na desperatach/ leniwych/ naiwnych. Gra ma kilka lat i gracze sobie świetnie radzili bez tego. A najbardziej bezczelne jest to, że doładowanie Zasobów z tych bonusów, zalicza zadania eventowe na zdobycie zasobów.
  2. Cena kilkukrotnie przewyższa realną wartość tych bonusów. Tego nie trzeba tłumaczyć.
  3. Nazwy tych paczek brzmią co najmniej niepoważnie, jakby zrobione pod dzieci, które chcą być bogate. Przypomnę tylko wypowiedzieć jednego z użytkowników, która zapadła mi w pamięć: ,,(...) Elvenar, to gra dla ludzi o określonym typie psychiki. Wymaga wiele cierpliwości i kładzie nacisk na cele dalekosiężne...". Dzieci, z reguły, wolą gry pełne wrażeń. Mój kuzyn, który czasami widzi mnie przy Elvenie, zawsze jęczy, że ta gra jest strasznie nudna. A więc osoby niedorosłe są tutaj rzadkością. Proszę wziąć to pod uwagę i wycofać się z takich infantylnych zagrywek.
 

jakub357

Łucznik
Ostatnio dostałem kolejną promocję w podobnym smaczku. Uwaga - promocja na czas!
20zł - Spieszę się!
60zł - Naprawdę bardzo się spieszę!
120zł - Spieszę się tak bardzo że ło matko Boska.
Zapomniałem nazwy ostatniego super-fajnie-pospiesznego pakietu. Żenada.
Oczywiście pakiety zawierały Redukcje Czasowe.
 

DeletedUser2022

Guest
Widać reklam elvenaru nie widziałeś +18
"Elvenar - Najseksowniejsza gra w sieci"
Dołącz do najbardziej uzależniającej gry w sieci! :D

//Usunięte//Reklamy 18+ nie są dziełem InnoGames, ani nie są w żaden sposób wspierane przez firmę. Jest to działanie jednego z pośredników na naszą szkodę, z którym walczymy.//Drago

edit@ Mamy szczęście że możemy nadal rejestrować się to tejże "najlepiej ocenianej gry roku" ZA DARMO! Rozumiesz? płatna rejestracja itd :D hah
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 172852

Guest
Może jestem już za stara i czegoś tu nie rozumiem. Ale co takiego najseksowniejszego można znaleźć w Elvenarze? :)
Bo ta reklama z posta powyżej nijak się ma do naszej gry :) No, chyba że coś przeoczyłam :)
Ja poproszę o jakieś łopatologiczne wytłumaczenie :)
 

DeletedUser2022

Guest
Może jestem już za stara i czegoś tu nie rozumiem. Ale co takiego najseksowniejszego można znaleźć w Elvenarze? :)
Bo ta reklama z posta powyżej nijak się ma do naszej gry :) No, chyba że coś przeoczyłam :)
Ja poproszę o jakieś łopatologiczne wytłumaczenie :)

Też chciałbym wiedzieć CO. I jeszcze ta informacja:
"Masz szczęście. Nadal możesz zarejestrować się za darmo."
 

jakub357

Łucznik
Dostałem kolejną promocję. Na Orzechy Laskowe, w zaledwie kilkadziesiąt minut od startu eventu. Pozwolę sobie zaprezentować tę ofertę.

promocja.jpg

Pomijając fakt beznadziejności tego marketingu, przedstawię trochę danych.
W ofercie promocyjnej można kupić: 2050 Orzechów za 200zł.
W ofercie dostępnej cały czas kupić: 2000 Orzechów za 200zł. Ponieważ kosztują one 8300 diamentów, a 8000 diamentów kosztuje w sklepie 200zł.

Czy firma iG. myśli że jestem idiotą i nie policzę sobie, że to nie jest żadna promocja? To już nie jest kiepski marketing, to jest już obrażanie gracza.
 

DeletedUser2022

Guest
Dostałem kolejną promocję. Na Orzechy Laskowe, w zaledwie kilkadziesiąt minut od startu eventu. Pozwolę sobie zaprezentować tę ofertę.

View attachment 244

Pomijając fakt beznadziejności tego marketingu, przedstawię trochę danych.
W ofercie promocyjnej można kupić: 2050 Orzechów za 200zł.
W ofercie dostępnej cały czas kupić: 2000 Orzechów za 200zł. Ponieważ kosztują one 8300 diamentów, a 8000 diamentów kosztuje w sklepie 200zł.

Czy firma iG. myśli że jestem idiotą i nie policzę sobie, że to nie jest żadna promocja? To już nie jest kiepski marketing, to jest już obrażanie gracza.

Hehe, ja mam lepiej! Dali mi tę ofertę na orzeszki a dodatkowo ofertę: +40% więcej diamentów za dałowanie hu hu :confused:
Nie skorzystam. Niedługo dadzą dwa razy droższe diamenty z opisem: "Podoba Ci się ta gra? Wesprzyj InnoGames kupując diamenty na cele charytatywne!"
chociaż te ich opisy mogą być różne: Na przykład: Kup orzechy a otrzymasz gratis wiewiórkę która będzie zjadać twoje orzechy i co 8 godzin srać młotkami haha :mad:
 

jakub357

Łucznik
Dali mi tę ofertę na orzeszki a dodatkowo ofertę: +40% więcej diamentów za dałowanie hu hu
Nie Tobie jedynemu dali podwójną super ofertę. Niektórzy dostali nawet 3 w jednym czasie.
A wynika to z marketingu firmy iG. który zakłada, że aktywność graczy podczas eventu wzrośnie, a dodatkowo event im się spodoba, bo jak sami powiedzieli jest ładny, a więc będą bardziej skłonni do wydania pieniążków.
Każda okazja jest dobra do zarobienia ile się tylko da. Doją z nas jak z krowy mlecznej.
 

Deleted User - 172852

Guest
Tutaj nie jest jeszcze tak źle. Bez wpłacania, póki co, można spokojnie grać :)
A co do dojenia - no z czegoś trzeba utrzymać serwery, informatyków, grafików i innych ludzi potrzebnych do obsługi gry. Żaden Twórca nie będzie robił tego w czynie społecznym.
Nikt tu nikogo nie zmusza do płacenia. Jest to wyłącznie kwestią wyboru wśród graczy.
Istnieje mnóstwo gier online, w których nawet pierdnąć swobodnie nie można bez wpłacania. Cieszmy się, że tutaj tak się nie dzieje. I mam nadzieję, że tak pozostanie :)
 

DeletedUser1470

Guest
UWAGA!!! wlasnie dostałam promocje na RUNY!!! Tak na RUNY do cudów a pakiecik (najmniejszy) obejmuje po 7 run z dwuch cudów plus po 2k towarów 1 poziom!!! nie chcecie znac ceny tego geniuszu:p Teraz pytanie kto normalny kupi pakiet 7 run plus 2k towarow?? cena wywolawcza 39,99
 

DeletedUser2076

Guest
@Alex35 tutaj nie chodzi zmuszanie czy nie. Mnie osobiście wkurza, jak ktoś zapewnia, że czegoś nie będzie można kupić (a jedynie wywalczyć) bo to nie jest jego polityka, po czym bezczelnie pcha to na zakup (nawet nie za diamenty a za realną walutę). Szczerze powiedziawszy gdyby za tę grę kazali sobie płacić - w takiej formie, w jakiej ją serwują, to podejrzewam, że na mapie nie pozostałby kamień na kamieniu, a Ci co by zostali szybko daliby sobie z tym "tytułem" spokój. Pomysł fajny, wykonanie coraz gorsze (i oby nie jeszcze gorsze).

@najamoon - zapewne standard 79,99
 

DeletedUser988

Guest
Dzisiaj przypadkiem wlazłam w okienko z diamentami a tam co?
A chociażby 1400 diamentów za 39,99zł. Jeszcze niedawno 1400 diaxów kosztowało 19,99zł. Za 39,99zł można było kupić 3000!
Czyżby firma prowadziła politykę podobną do naszej partii rządzącej? Rzućmy narodowi jakąś aferę (zmiana bonusów Latarni/Dzwonnicy), niech się ciemnogród żre między sobą a my sobie cichaczem coś przepchniemy. SERIO?
No chyba, że to tylko ja mam taką promocję? :confused:
 

DeletedUser80

Guest
A ja mam wrażenie, że za 19.99 to można było kupić 600 a nie 1.400 i nic się nie zmieniło.
 

DeletedUser988

Guest
Więc gdzie się podział pakiet 3000 diamentów? Gdzie pakiet za 19,99 i za 79,99?
 

DeletedUser80

Guest
Hm, widać widzimy różne oferty.
Ja widzę pakiet 600 za 19.99 i pakiet 3.000 za 79.99
 
Status
Zamknięty.
Do góry