• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Promocja na Bogactwo.

Status
Zamknięty.

DeletedUser2471

Guest
Też dałam nieco zarobić, ale oferty są niezmiennie te same co kiedyś :) Po przeczytaniu Twoich postów aż poszłam to sprawdzić :)
Wiesz ... może to idzie też za walutą jaką płacisz .... suma sumarum nie powinno być takiego podziału na lepszych i gorszych.. też grałem w różne gierki w których zostawiało się czasem jakąś gotówkę i nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak tutaj.. najlepiej wspominam też niemiecką " War of Dragons", gdzie bawiłem się z Niemcami i nie tylko na niemieckim portalu... wracając do tematu tak jak zaznaczyłem w moim przypadku najniższa opcja jest za 39.99 zł i daje 1400 diaksów a następne to wielokrotność tej pierwszej i tak ; - 199.99 pln -> 8000(7017+14%), 319.99 pln -> 14000(11200+25%), 519.99pln -> 24000(18181+32%), 799.99pln -> 38000(27941+36%), tak to wygląda u mnie... poza tym na obecną chwilę nie mogę dokonać płatności kartą a tylko metodą "Przelewy 24" i też tego za huhu nie rozumiem ..
 

Deleted User - 172852

Guest
też grałem w różne gierki w których zostawiało się czasem jakąś gotówkę i nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak tutaj.. najlepiej wspominam też niemiecką " War of Dragons", gdzie bawiłem się z Niemcami i nie tylko na niemieckim portalu...

No patrz... :) Też grałam w War of dragons, tyle że na polskim serwerze. I właśnie stamtąd przyszłam tu, bo tam bez płacenia coraz pokaźniejszych sum, nie dało się już grać :) To znaczy można grać nie inwestując, ale szlifowanie postaci trwa wtedy latami na jednym levelu :) W Elvenarze na razie do tego nie doszło :)
A odnośnie tego, że masz takie dziwne te oferty - może napisz do supportu. Powinno się wyjaśnić czy to błąd u Ciebie czy po prostu tak jest. Działają szybko, więc myślę, że warto napisać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry