• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Promocja na manufakturach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2264

Guest
Czy to celowy zabieg, bo nie rozumiem dlaczego jedni gracze mają dzisiaj przyspieszenie produkcji na wszystkich światach, a inni na żadnym (np. Ja)?

To coś w stylu extra esencji, które otrzymywali niektórzy gracze wg tajemniczego klucza czy po prostu kolejny błąd?

Bardzo mi się to nie podoba :mad:
To jest cholernie nieuczciwe, delikatnie rzecz nazywając ..

@Dragomira, to trzeba wyjaśnić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Niestety to nie błąd, wyczytałam na FB że tak to właśnie wygląda, tylko część graczy dostała ale są spekulacje że inni dostaną w kolejnym terminie. Pewnie coś jak promocja na diamenty, też nie wszyscy dostają w jednym czasie
 

DeletedUser174

Guest
ja dostałam akurat taką "promocję" ale mimo wszystko podpisuję się pod tym że jak wszystkim to wszystkim i to w jednym terminie! To jest niesprawiedliwe! Co to za dzielenie? Zgaduj zgadula? A jak ktoś dostanie 2x, bo raz dostanie teraz a potem w drugiej turze też go docenia ? Bardzo brzydko ig dzieli graczy, bardzo brzydko...
 

DeletedUser1359

Guest
Skąd akurat taki pomysł wpadł im do głowy, przecież wiadomo, że zaraz zrobi się wielki szum :( szukają powodów do awantur???
 

Nusion

Kapłan
Zobaczymy co się wydarzy w tym tygodniu. Na becie od piątku się to pojawia. Od poniedziałku wchodzi event, raczej nie mogą wtedy wyskoczyć z taką promocją bo jak tu zrobić produkcje 9h czy 1d? Na becie na forum czytałam właśnie że ktoś tam dostał mimo trwającego eventu...
 

DeletedUser2264

Guest
A od czego jest trąbka?? Nie można było poinformować o tym wcześniej?
I przede wszystkim na jakich kurcze zasadach!!!
Promocja zaczęła się podobno po północy...
 

Nusion

Kapłan
Tak, ja dostałam chwilkę po północy, ale żeby to zobaczyć musiałam się przelogować. Gdyby nie info na czacie od bractwa wyłączyłabym grę i poszła spać nie wiedząc że dostałam.....
 

DeletedUser2264

Guest
Zobaczymy co się wydarzy w tym tygodniu. Na becie od piątku się to pojawia. Od poniedziałku wchodzi event, raczej nie mogą wtedy wyskoczyć z taką promocją bo jak tu zrobić produkcje 9h czy 1d? Na becie na forum czytałam właśnie że ktoś tam dostał mimo trwającego eventu...

Tylko dlaczego nie dostają wszyscy?? Przecież to jest kpina.
Na becie również nie dostałam ..
 

DeletedUser2046

Guest
Jak zwykle, z odpowiedziami nikt się nie spieszy. Pisałem do supportu, ale też brak reakcji
 

DeletedUser2264

Guest
Odp. suportu:

Przykro nam, że tym razem oferta nie jest dla Pana/i dostępna. Jest to nowy mechanizm w Elvenar, dlatego ograniczyliśmy liczbę uczestników, by na spokojnie sprawdzić czy wszystko działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dokładamy wszelkich starań, by w przyszłości te mini-wydarzenia były dostępne dla wszystkich Graczy.

To jest odpowiedź??? Oferta??? Ofertę to można zaakceptować lub nie, a takie zagranie jest beznadziejne.. A do testów jest beta..
 

DeletedUser626

Guest
Projektanci stworzyli system mini-wydarzeń, którymi będziemy mogli uatrakcyjnić grę. Ponieważ jest to nowy mechanizm, chcieliśmy go przetestować na większej liczbie Graczy niż na becie (tam też był testowany), ale dla bezpieczeństwa ograniczyliśmy liczbę uczestników na wersjach językowych. Postaramy się, by w przyszłości te "promocje" były dostępne dla wszystkich.
 

DeletedUser2553

Guest
"Projektanci" zapomnieli dodać tego "mini-eventu" na aplikację mobilną. Myślałem, że będąc w terenie porobię produkcję godzinową żeby maksymalnie wykorzystać bonus, ale oczywiście się nie da. Po włączeniu produkcji na aplikacji (3h) na przeglądarce jest standardowa produkcja 3h, tak jakby tego "mini-eventu" nie było.
 

DeletedUser1256

Guest
Takie małe fiku miku ze strony IG, a potrafi wkurtyzanić graczy.
 

DeletedUser2046

Guest
Oto, co dostałem od Drago:

"Witaj ExMar,

dziękujemy za kontakt z naszym supportem!

Przykro nam, że tym razem oferta nie jest dla Pana/i dostępna. Jest to nowy mechanizm w Elvenar, dlatego ograniczyliśmy liczbę uczestników, by na spokojnie sprawdzić czy wszystko działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dokładamy wszelkich starań, by w przyszłości te mini-wydarzenia były dostępne dla wszystkich Graczy.

W razie dalszych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam
Dragomira
Elvenar Team"

Uważam takie wyjaśnienie za oburzające, a do testowania służy chyba beta?


Dopiero teraz zauważyłem, Kati, że napisałem prawie dokładnie to, co ty ;)

Od teraz IG będzie dzielił graczy na tych, którym będą coś chcieli ułatwić i tych, którym się to nie należy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
Coś mi to przypomina...

Jedni Gracze dzięki tej promocji znacznie zwiększą produkcje, akurat jak znalazł na turniej...
Jak Inno wpada na takie nieuczciwe rozwiązania?? Jedni mają, inni nie mają i cóż... potestujemy i postaramy się w przyszłości, żeby było dla wszystkich...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
A ja mam takie pytanie, jeśli krótko przed końcem promocji ustawię sobie produkcję na najdłuższą opcję czyli 16h to po wygaśnięciu promocji tak to zostanie czy zmieni mi się nagle na 2 dni???
 
Status
Zamknięty.
Do góry