• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Promocja na Odznaki

jakub357

Łucznik
Uwaga! Dostałem promocję na Odznaki:

Bez tytułu.jpg
Bez tytułu1.jpg
Po 2 Odznaki Cieśli, Kowala i Rolnika za 39,99zł - brać?

 

DeletedUser2639

Guest
Nieee nooo, świetna oferta ;). Kupiłabym w aplikacji - wszystkie pakiety w tej samej "promocji", jedyne 39,99:eek: Diamenty z apki też jakby bardziej cenne.
A tak serio, to jest jakiś ponury żart czy tylko błąd o_O Choć w sumie, to już coraz mniej rzeczy mnie w tej grze dziwi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Nie biorę udziału w Przygodzie i nie rozumiem, na jakiej podstawie są wysuwane w moją stronę takie oferty. Jestem naprawdę ciekaw, jaki algorytm działa w marketingu Innogames - że jak nie produkuję Odznak, to może jednak się skuszę i kupię kilka Odznak za 40(!) złotych. Czy nie ma tutaj jakiegoś inteligentnego analizatora ruchów gracza w cyberprzestrzeni, że jeśli nie dotykam Przygód, to automatycznie nic z tych rzeczy nie kupię? Skąd takie żałosne oferty, skąd to dziadostwo?
 

Hassano

Łucznik
Nie biorę udziału w Przygodzie i nie rozumiem, na jakiej podstawie są wysuwane w moją stronę takie oferty. Jestem naprawdę ciekaw, jaki algorytm działa w marketingu Innogames - że jak nie produkuję Odznak, to może jednak się skuszę i kupię kilka Odznak za 40(!) złotych. Czy nie ma tutaj jakiegoś inteligentnego analizatora ruchów gracza w cyberprzestrzeni, że jeśli nie dotykam Przygód, to automatycznie nic z tych rzeczy nie kupię? Skąd takie żałosne oferty, skąd to dziadostwo?

Oni wychodzą z założenia że skoro nie robisz odznak to może sobie nie radzisz i dlatego wysyłają taką świetną oferte żebyś mógł zacząć i zobaczył jakie to fajne :D:D
 

DeletedUser2043

Guest
Reklama dźwignią handlu. Nawet jak bierzesz udziału zareklamować nie za szkodzi.
 

jakub357

Łucznik
To już nie pierwsza taka ,,świetna" oferta od firmy iG. Już któryś temat założyłem z takimi cudami.
 
Do góry