• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone PROPOZYCJA ZMIANY WIADOMOŚCI

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1493
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1493

Guest
Witam :oops:
Przeglądałam tematy ale nie znalazłam tematu lub może nie zauważyłam podobnego tematu bo jest ich tu mnóstwo. O co mi chodzi? Chodzi mi o modyfikację wiadomości w grze.. Chciałabym i oczywiście jeżeli była by taka możliwość wprowadzenia dwóch rzeczy:
1. Coś takiego jak dodaj załącznik
2. Oraz zakładka z listą Bractwa by móc wybrać poszczególne osoby
Ad. 1.
Fajnie by było gdyby można było dodać zdjęcie skan lub coś w tym stylu by móc pomóc osobą które potrzebują pomocy bo np. nie wiedzą gdzie co zrobić i gdzie co znaleźć i jakby była możliwość pokazania to na zdjęciu ułatwiło by to sytuację bo czasami jest ciężko coś opisać.
Ad. 2.
Fajnie by było również gdyby była możliwość wybrania z listy Bractwa osoby bez wpisywania nazwy jest bardzo ciężko zapamiętać nazwy graczy bynajmniej dla mnie i to by mi ułatwiło dużo a tak to muszę pierwszo sobie osobno pisać na kartce osoby którym chcę coś przekazać i dopiero wpisać nazwę co wydłuża cenny czas który czasami jest cenny.

Załączam zdjęcie o co dokładnie mi chodzi:
upload_2017-2-26_21-43-12.png

Fajnie by było gdyby każdemu przypadł ten pomysł i tak jak już wspomniałam nie zauważyłam podobnego tematu albo jest to moje nie dopatrzenie albo po prostu nie ma podobnego tematu... ;)

Jeżeli już taki temat był poruszany a ja po prostu nie zauważyłam nie znalazłam lub mój pomysł jest nie fajny proszę główną Administrację o usunięcie mojego tematu i poinformowanie mnie, że mój temat nie jest na miejscu lub coś w tym stylu i proszę mnie o poprawienie jeżeli coś nie tak napisałam. Jestem tu nowa i jeszcze wszystkiego nie wiem co z czym się je za dużo tego wszystkiego aby spamiętać. :)
 

DeletedUser625

Guest
dopiero teraz trafiłam na ten temat a szkoda bo pomysł jest świetny zwłaszcza opcja wybrania poszczególnych osób z listy. Myślę że twórcy mogliby pochylić się nad tym pomysłem i może w końcu dodali by coś pożytecznego
 

DeletedUser626

Guest
Opcja wybrania nicków z listy, realna i możliwa do wprowadzenia według mnie, nie wiem co na to projektanci, ale na pewno im to zgłoszę.
Natomiast załączniki były zgłaszane jako pomysł, projektanci tej opcji na razie nie przewidują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry